Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszas éveik közepe felé járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas éveik közepe felé járó fiúk, ti örülnétek ha a pár évvel fiatalabb barátnőtök szűz lenne? Miért?

Figyelt kérdés
Nem tizenéves a lány sem...

2017. márc. 1. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, előny is lehet.
2017. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert én is az vagyok :)
2017. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
én igen, azért mert ártatlan, tiszta, büszkeséggel töltene el, hogy eddig őrízgette és az enyém lehet, ha elég kitartó vagyok :D
2017. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

jó érzés elsőnek lenni bizonyos dolgokban, de persze ennek van előnye és hátránya is :)


24F

2017. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Nem lesz attól számomra értékesebb, hogy szűz vagy sem, szóval különösebben, nem mondanám, hogy örülnék neki. Semleges dolog, amiről szeretnék tudni, de önmagában nem jelent semmit sem.
2017. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Abból a szempontból pozitív mindenképpen, hogy nem próálták fel többen vagy sokan, és bevezethetem a kis mocskosságaimba. De lehetnek negatív hatásai is, ha túlzottan befelé forduló, nem spontán, merev személyiség erre a korára.
2017. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Én nem igazán. Félek hozzáérni egy szűz lányhoz....
2017. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne:)
2017. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!