Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti örülnétek ha szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek ha szűz barátnőtök lenne?

Figyelt kérdés

Mármint hogy összejössz egy lánnyal és kiderül hogy még szűz, miért örülnél ennek? Jobban figyelnél az első alkalomnál?

Korotokat is írjátok meg ha lehet, köszi :))



2016. máj. 7. 01:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, örülnék mert nem fogott több rudat mint kilincset. Jobban figyelnék. 23
2016. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bár szűz lánnyal még nem szexeltem, nagyon tapasztalatlannal viszont már igen.


Nyilvánvalóan figyelmes lennék vele.

Megtiszteltetésnek venném, viszont ugyanakkor kicsit zavarná az egómat, hogy nem-e túlzottan kíváncsi másokra is.

Bár, ez teljesen a nő személyiségének a függvénye.


20/F

2016. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy szűz vagy sem, ezen nem múlik semmi.

Régen folyton szűz barátnőt akartam, már felnőttem, nem ez az álmom.

Jobban, persze, de szerintem, ha folyton elmondod, hogy "jajj, te szűz vagy, rád jobban fogok figyelni", az akár kínos is lehet. Ne azért figyelj jobban egy lányra, mert szűz, hanem mert sokat jelent.


25/F

2016. máj. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.Annak örülnék ha az a csaj lehetne a barátnőm akiért odáig vagyok.Ő nem szűz már,de ez semmit nem számít,csak azért mert valaki szűz semmivel sem lesz vonzóbb.
2016. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35F voltam
2016. máj. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szűz barátnő? Amíg nem dugtunk addig nem us lehet a barátnőm.

Amúgy semmilyen szűz csajnak nem örülnék, de szerintem ez érthető igy 25 felett.

2016. máj. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsit off mert én inkább csak szexkapcsolatot keresek_de természetesen jobban figyelnék_megtisztelő érzés is valahol_engem egyáltalán nem zavarna_eddig 2x voltam szűz lánnyal.
2016. máj. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobban figyelnék rá, s lassabb lenne az egész, de az biztos, hogy nem túl sokáig lenne szűz. :D
2016. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:

Már volt 2x is ilyen velem. Kissé kezdem únni. Persze, nem csak az első alkalommal figyelek oda jobban, hanem ink az első 10-15-tel.

26/F

2016. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sose értettem miért olyan nagy szám :D Sőt, még rossz is, mert általában hanyatt fekszenek mint egy rönk a dunán, és csinálj mindent te, ráadásul még szűkek is mint a fene :D
2016. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!