Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen elmondjam a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen elmondjam a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem elég jól alakul a kapcsolatunk és lassan szexre is sor kerülhet. Fel merült bennem ez a kérdés és félelem, hogy mi történik, ha elmondom neki, hogy 24 évesen még nulla szexuális tapasztalatom van. Félek, hogy ha meg tudja, akkor elhagy. Nem szeretném elveszíteni őt. Olvastam itt a kérdések közt több ilyet is, hogy azért hagyták el az illetőt, mert kiderült, hogy még szűz. Mit csináljak?

2017. márc. 1. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dugd meg.
2017. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjük: mennyi idős a barátnőd, neki mennyi tapasztalata van, stb., stb. ...
2017. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
25 éves és már volt több férfival is, de nem tudok pontos számot.
2017. márc. 1. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is szűz vagyok még, én szex előtt biztos elmondanám. Lehet hülyén hangzik, de én elég sokat olvastam utána, hogyha odakerülök, ne égjek le. Viszont nyilván észre fogja venni, és akkor meg nem fogok hazudni. Ha tényleg megnyílok neki, és oda kerülünk, el fogom mondani. Ha gáz, gáz, de ha emiatt kidob, akkor nem őt kerestem. Nem hiszem, hogy ez olyan dolog, amit nem lehet hamar megtanulni, és hidd el, ha odáig jutnék, biztos sokat akarnék gyakorolni :D 23/F
2017. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, majd amikor vége a szexnek, akkor elmondhatod, hogy ez volt neked az első!
2017. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is sejti? Mikorra tervezitek az elsőt? Gumival lesz? Mert akkor gyakorolj a gumival, hogy legalább az ne okozhasson gondot...
2017. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Légy Őszinte. Párom 24 évesen velem vesztette el a szűzességét. 2 éve vagyunk együtt :) 23 L
2017. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Le fognak pontozni, de akkor is azt mondom, jobb az őszinteség, mint az alakoskodás. Ha szeret, ezért tuti nem fog elhagyni, inkább türelmesebb lesz veled, és irányít. Hidd el, ez nem akkora nagy dolog, hamar belejössz, ha átadod magad az élvezetnek, nem pedig előre parázol.
2017. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok, fél év múlva 30 éves leszek, soha ne mvolt barátnőm az alacsonyságom miatt, igaz nem is próbálkoztam, de így felesleges.
2017. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El ne mondd!!! Ha már meg volt az aktus, esetleg utána közölheted vagy később, ha már tényleg közel álltok egymáshoz, de addig egy szót se szólj, ha jót akarsz!!!
2017. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!