Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellett volna elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom a barátnőmnek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még szűz. Elmondtam a barátnőmnek, és ő elhagyott. Azt mondta, hogy nem akar tanítani, és jobbat érdemlek nála. Tényleg ilyen gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Így nem kellek egy nőnek sem?

Eddig eszembe se jutott, hogy elmenjek egy prostihoz, mert undorítónak tartom, de most komolyan megfordult a fejemben.

Szerintetek érdemes lenne elmennem egy prostituálthoz?



2015. okt. 15. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
72%

1. "Jobbat érdemelsz nálam" = keresek egy számomra jobb partit. Ha emiatt elhagyott, akkor nem vesztettél sokat.

2. Vannak normális prostik is, igaz drága a tarifa de van rád legalább 2 órája, odafigyel rád, igaz készülj legalább 30.000 Ft-tal.

2015. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ne menj prostihoz. Lehet h nem voltak jo tapasztalatai a csajnak egy szűz pasival ezert mondta, vagy csak a "mítoszokra" hivatkozva utasitott el. Ez van. Keress egy masik csajt aki nyitottabb és ad neked legalább egy(vagy kéettő) esélyt. Én azt mondom ha lehetőseged van mar az elejen tisztazd a csajjal h tapasztalatlan vagy egy vicces beszélgetés közben. Így mielőtt a baratnőd lenne el tudja dönteni h akarja e folytatni v nem és ezzel nem okoz neked legalább később rossz élményeket amitől jobban elbátorodhatsz v csalodnál a nőkben.
2015. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 PearlDiver ***** válasza:
80%

Ha ezért elhagyott, akkor nem kár érte, nem illetek össze. Őt sem kárhoztatom, amiért ez fontosabb volt neki, mint te magad emberileg, de neked végképp nem kell szégyenkezned.


Én 24 évesen voltam először nővel, a barátnőmmel akivel akkor fél éve, most már több mint 2 éve vagyunk együtt. Neki volt már 4 másik partnere korábban. De mivel szeret, nem számított neki hogy ő kell hogy "betanítson". Javaslom, hogy keress te is egy ilyen lányt, akinek a szüzesség és tapasztalat kevésbé fontos szempont. Mivel gondolom hosszú távra keresel társat, ez annál inkább jól is jön. A sikeres párkapcsolatban messze nem a szexualitás az egyetlen szempont.

Ja, és nem azért maradtam szűz ilyen sokáig, mert sikertelen voltam, hanem mert egy barátnőmmel sem jutottunk eddig, elvi megfontolásból.

2015. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
84%
De cukiii :) en szivesen ismerkednek veled !:) 19/L
2015. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
84%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..


dobj neki egy privit, hátha lesz valami ;)

2015. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan baratom aki nem volt tul tapasztalt,de igy pont olyanna formaltam ami nekem volt jo.
2015. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 PearlDiver ***** válasza:
46%
Kérdező + #4 -> Now kiss!
2015. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előre elmondani. Utólag ha már kielégült és ott piheg, hogy de király vagy elmondhatod, hogy egyébként neked ez volt az első.

A csajod meg jó hülye, mert attól hogy valaki nem húzott farokra 10-20 nőt még lehet jó a szexben.

Első barátnőm is kétkedve fogadta, hogy mi lesz majd velem, mert én is elmondtam neki, hogy bizony még szűz vagyok.

Aztán az első alkalom után végig azzal jött, hogy én csak szivatom és ez nem is igaz. Mindig érdekelt a szex, sok könyvet olvastam ami a szexualitással foglalkozott, a jó szexel, meg mikor bejött a net még ott is sokat olvasgattam beszélgettem fórumokban. Meg lett az eredménye. A majd 4 éves kapcsolatunk után még további 4-5 évig szexeltünk baráti alapon és szexben a pasikat azóta is hozzám méri. Ha nem mondom el neki, hogy szűz vagyok soha fel sem tűnik neki.

Készülj rá fejben, hogy tudd mit kell, érdemes, lehet csinálni, és tégy ki magadért, légy figyelmes, és meg lesz az eredménye. És ha tartasz tőle, hogy ez gáz, akkor ne mondd el előre. Ja én közel 20 voltam az elsőnél.

2015. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb ne szólsz előre! Persze így előfordulhat, hogy az első répázás után csalódott lesz a ribi, és dob téged. Szóval a prostizás végülis nem rossz opció, legalább túl esel rajta, tapasztalatot szerzel, és jobban fog müködni a kobra, ha kell!
2015. okt. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 KJUsul ***** válasza:
81%

Nagoyn jól tetted, hogy elárultad a szüzességedet, ezentúl is tedd csak ezt!!!


Ugyanis így megmenekültél egy ócska r.b.nctól. Ha csak ezért elhagyott, akkor tuti, hogy csak kihasznált, kifosztott, aztán elhajított volna, mint egy darab rongyot. Így jártál jobban. Nem az gáz, hogy szűz vagy, hanem az a gáz, aki csak ezért lelép. Bár szerintem más is volt ott a háttérben. Talán nem vagy olyan gazdag, mint amilyennek hitt és a szüsesség csak az utolsó csepp volt a pohárban. Mindegy, lényeg, hogy így jártál jobban. A prostit meg felejtsd el, ingyen k.rv.k is vannak dögivel, akik szeretnek szűzteleníteni, ha már ebben gondolkodsz.....

2015. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!