Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyultok ahhoz, ha egy pasi szeret "cicizni", tehát szopizni a melleteket nem feltétlenül szexuális kontextusban, például ha már fekszetek az ágyban és mindjárt elalszotok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha ilyen szavakat használ egy férfi, hogy "szopizni", akkor mindentől elmegy a kedvem.
2017. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Elsonek butan hangzik a kerdes...

De parom 'poenbol' keles utan sokszor rakap a cicimre. Mondvan jar neki a reggeli tejecske. Es h le kell szivni mert be vannak duzzadva.

Felreertes ne essek nem vagyok se anya, nincs tejem se, csak nagyok. O se gondolja komolyan.Es hogy kicsit jatszik veluk erre ennyit mond.

2017. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy például este elmentek a pároddal lefeküdni, szexeltek, és aztán a pasi úgy alszik el, hogy szopja a ciciteket, cuminak használja.
2017. márc. 1. 22:24
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem visszás lenne, valamiféle anyakomplexust sejtenék mögötte.
2017. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Jaaa...hat iiigy. Kicsit fura mar.

De ez legyen a legnagyobb problemam vele :D

En sokszor ugy alszom el h fogom a futyijet...hat istenem :D

2017. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
én imádom, ha szopiznak engem, kedvenc ébresztőm. :)
2017. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

NEM! 1-éven aluliaknak volt ez megengedett.

Nagyon irritál'a gondolat is.

2017. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
A barátnőm nagyon szereti, ha masszírozom, a számmal kényesztetem. Sokszor csinálja azt, hogy fogja a fejem, előveszi a melleit és rányomja, vagy berakja a melltartójába a kezem, hogy gyurmázzak. Persze ez sosincs ellenemre és nekem is nyugtató. :)
2017. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Jó dolog ,de csak egy bizonyos ideig.Engem zavar ha túl sokat foglalkozik a melleimmel és nem halad közben lefelé.
2017. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2017. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!