Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl rövid a szex, mit tegyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl rövid a szex, mit tegyek, hogy hosszabbak legyenek az együttlétek?

Figyelt kérdés

5-10 perc, pár naponta. A párom túl gyorsan megy el, nem tudom mit tegyek, mit tegyünk. Tudja, hogy ez így nem tökéletes, nem tud mit tenni.

Kezdem elveszteni a szex iránti érdeklődésem. Vagyis inkább mikor megkívánom és eljutunk addig, hogy megkapjon, lelohad a vágyam. Szerintem azért mert tudom hogy rövid. Számomra ez nem kielègítő pedig szeretem. Van hogy sikerül neki plusz 1-2 szex az első után, de ez ritka mint a fehér holló.

Segítsetek, kérlek!

Egy fiatal menyasszony.



2017. márc. 1. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Uhh. Gyakoroljon akar magaba.

Mennyire akar valtoztatni? H latod ?

2017. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Latom hogy neki ez kellemetlen neha, probaltuk a kamagrat is, az elzsibbasztotta neki, igy jol birta, de nem akartam h mindig szedje, azert feltem az ilyesmitol.
2017. márc. 1. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet rajta változtatni ha akar. a kérdés, hogy akar e. ha pl egyedül is csinálja és elhúzza órákig akkor hozzáfog szokni.
2017. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egyike vagy azon lányoknak aki nem lesz boldog a házasságkötés után. Ha nem hiszel nekem, olvasgass neten...


A pasiddal nincsenek teljesen rendben a dolgok, de ezen dolog mögött sokmiden állhat. A sok egyedül végzett önkielégítéstől kezdve a lelki problémákig, bármi... és sajnos egyiknek sem egyszerű a "kezelése"...

2017. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lassítás, közeledéskor megállni.

Gondolkozzon. Okkal tegyen mindent.

2017. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :)


[link]

2017. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!

Kedves #4, pont ettol felek, hogy nehogy idovel rányomja a bélyegét a kapcsolatra.

2017. márc. 2. 07:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáltátok óvszerben?
2017. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy ideig ugy csinaltuk, de engem is dorzsolt, neki meg visszavett az erzesbol. Direkt azert kezdtem el fogamzasgatlot szedni h jobba tegyuk az egyuttletet, de hat gyorsan vege van, viszont igy kellemesebb nekem hogy nem dorzsol, csak a fogamzasgatlo hatasait kellemetlennek tartom (emelygek neha, hullamzik a hangulatom stb). Nem tudom mit tegyek/tegyunk, hpgy hosszabbak legyenek az egyuttletek.
2017. márc. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!