Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtennétek ezt a lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek ezt a lábfétises pasitoknak?

Figyelt kérdés
Ha a lábfétises pasitoknak az jönne be, ha mezítláb mászkáltok utcán vagy harisnyában cipő nélkül, megtennétek?
2017. márc. 2. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon igen, egy kertben igen, a strandon igen, de az utcán nem.
2017. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ekkora sz*r kérdést, már ne is haragudj. nagyon életszerű, hogy budapest belvárosába mezítláb setálgatok, mert a lábfétises ezt kívánja.

amúgy én már falra mászok, ettől...lábfétis...olyan hülyeségeket kitalálnak már...

2017. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj a lábfétises pasikkal, hogy nem tudnak normálisan gondolkozni. Miért nem lehet egy testrészt normális ember módjára szeretni, miért kell ilyen életszerűtlen baromságokat kitalálni?? Ha este fürdés után élvezkedni akar a lábammal mert izgatja, persze,miért ne, viszont ezek a normálatlan dolgok, mint mezítláb a városban, izzadt láb szagolgatása vagy nyalása, ezektől minden normális nő fejvesztve menekül!
2017. márc. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát város közepén nem, de falun/kisvárosban megtörtént már,hogy pár házzal arrébb mezítláb mentem át,vagy mikor annyira tört az új cipőm,hogy pár utcányi távot mezítláb tettem meg. Szeretek mezítlám járkálni,de pl nyáron tűző napon nem olyan kellemes a forró betonon,vagy hogy éppen azt kell figyelnem,hogy mikor lépek bele egy üvegszilánkba vagy hasonlóba.

Papucsban léptem már rá rozsdás szögre,elhiheted ,hogy nem kellemes. Utána meg szaladni az orvoshoz

2017. márc. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3. válaszolónak :( Én is lábfétises csávó vagyok, úgy igazán lábfétises, mégse zaklatom a lányokat állandóan ezzel... Haragszom a legtöbb lábfétises pasira, hogy a normális aggyal rendelkező lábfétisesek dolgát nehezítik.
2017. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosd meg és úgy kényeztesse. Nyilván van akinek az jön be, hogyha tisztára nyalhatja:/
2017. máj. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!