Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek skypes erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek skypes erotikus játékokat? f/28

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahham, szexcsetnek hívják...


Én megmondom, hogy mit csinálj és közben incselkedem veled kamerán keresztül, utána meg fordítva... a végén meg nagyot élvezünk.


(A lúzerek és a neten élők kedvenc időtöltése. Megsúgom, hogy élőben sokkal élvezetesebb!)

2017. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Tényleg élőben sokkal élvezetesebb?! Nem is tudtam xD

Na jó a viccet félretéve ez még 16-17 évesen talán poénos, mikor egy másik személlyel szexchatel az ember. De mikor már nem gyerek a témához, akkor szerintem is kicsit szánalmas az ilyesfajta ismerkedés. Legyen már annyi vér egy férfi fba hogy ha többet akar egy nőtől, mint ismerkedés akkor azt személyesen tegye meg. Most nem arra gondolok hogy ne neten ismerkedjen, de ne ott élje ki a szexuális vágyát, hívja meg a csajszit randizni, nyügözze le... És onnantól már mehet az ágytéma.

Egyetlen egy esetben tudom maximum megérteni, ha mondjuk van egy müködő kapcsolata az embernek, de mondjuk hatalmas táv miatt nem mindennapos a kontakt, az ilyen játékok segíthetnek a pár hiányját csillapítani. 25/F

2017. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, ezek a bölcselkedések. :)
2017. márc. 3. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Kedves kérdező egyáltalán nem lenézni akartalak, hanem maximum rávilágítani számodra, hogy mi a tökömért nem lépsz inkább, mint neten éled ki a perverziódat. De ha az előző hozzászolásomat sértőnek vélted hát nagyon sajnállak. Nem az volt a célom vele :)

De ha az eredeti kérdésedre válasz az a szexchat, mégis milyen erotikus játékokat lehetne játszani a skypeon keresztül, elég egyértelmű kérdés, felesleges volt megérdezni :D

2017. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!