Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásról van szó, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásról van szó, mit lépjek a továbbiakban a barátomat illetően? Hogy tálaljam a keserűt?

Figyelt kérdés
Van barátom, nem akartam megcsalni, és szeretem őt, szerelemmel. De találkoztam egy férfivel, aki nagyon vonzó volt. Áldozatnak érzem magamat is a megcsalásban, vonzerejének áldozatául estem. De az is lehet, hogy csak túl jól választ parfümöt. Felkísértem a szobájába, és hirtelen megcsókolt. És annyira dús, finom ajkai voltak, muszáj volt folytatom, nem tudtam magam elhúzni tőke, sem ellökni. Aztán a nyakamat csókolgatta, meg benyúlt a szoknyám alá és a csiklómat izgatta, és annyira extatikus állapotban voltam, képtelen voltam ellenszegülni a "bűnnek". Pont hogy egy f@$zt akartam gyorsan és mélyre. Bár a hátam közepére sem kívántam a megcsalást, de annyira magamon kívül voltam, hogy könyörögni tudtam volna a ₽ö©séért. Aztán megtörtént a behatolás, villámgyorsan elmentem. A szobájából is.
2017. márc. 4. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

vállald fel, hogy r1b1 lettél és gyorsan lépj le a barátodtól is :)


24F

2017. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kamu.
2017. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne úgy tálald, ahogy itt. Persze lehet keresgélni a kifogásokat, de hacsak nem lettél megerőszakolva vagy bedrogozva, akkor igen is a te saját döntésed volt mind felkísérni a pasit a szobájába, mind belemenni mindenbe, ami ezután következett. Az a probléma, hogy te áldozatnak próbálod magad bemutatni, holott aki " f@$zt akar gyorsan és mélyre", az legyen már ahhoz is elég érett, hogy vállalja a felelősséget a tetteiért.
2017. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 éves fantáziák.
2017. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs akitol megtudna akkor mi a gond. Mivel tinik vagytol ugyse fogt eletetem vegeig egyutt lenni. S te meg legalabb megtudtad hogy van jobb az agyban mint a pasid.

Ha akarod hallgasd el, ha nem akkor mond el neki vagy csak siman szakits vele, hisz ugyse vagy elegedett a teljesitmenyevel.

De ami fontos: ne agyald tul. A szex az szex, az erzelem egy masik dolog. S te nem vagy szerelmes, csak elvezed a srac tarsasagat valamiert.

2017. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:"DDDDDDDDDDDDDDDD
2017. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aldozatnak erzi magat besz*rok :D
2017. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem nem akarod megcsalni? :)
2017. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!