Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik jártok rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik jártok rendszeresen prostikhoz! Mennyi idöközönként és mennyit költötök rájuk?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2017. márc. 4. 16:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%

Inkabb btk-t olvass, mint mindenk altal szerkesztehto wikipediat.

Volt mar dolgom pedofillal. Abban az esetben nem tesz kulonbseget a btk a korok kozott.

Es mar bocsanat, de mirol is vitazunk? Hogy egy 36 ev feletti beteg allat az iskolas koru, es testu lanyokra bukik? Neked ez rendben van? Neked erkolcsileg teljesen oke, hogy egy 14 eves kozosuljon egy felnottel? Megis melyik arab orszagbol jottel, hogy neked ez igy rendben van?


Persze. Mo-n is lehet 18 alatt is hazasodni...



Elkepeszto. Sajnalom a gyerekeitet! Jah, vagy ot is megszopatnazok es dugnatok, mert olyan kis finom teste van. Vagy a szomszedet, a szomszed meg a te gyerekedet, hogy ne csaladon belul tortenjen? Megis milyen elfajzott gondolkodas kell ehez emberek?

2017. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Semmi esetre se szexelhetsz 14 ev alattival. Azt ugy hivjak vedekezesre keptelen szemely. Mindegy, hogy meg nem vagy 18. A gyerek koru, az gyerek. 14 ev alatt cselekvokeptelen.
2017. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

14 évtől fiatalkorú! Onnantól BÁRKIVEL szexelhet.

12 éves kortól a gyerek (ekkor valóban az jogilag is) pedig max. 17 évessel.

2017. márc. 4. 17:20
 14/29 anonim ***** válasza:
20%
Remelem valaki most ertesiti a rendorseget. Nagyon veditek magatokat.
2017. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De te beteg vagy most komolyan? Használd már azt a keresőt...
2017. márc. 4. 17:31
 16/29 anonim ***** válasza:
7%

11:

Engem hány évre ültettél volna le, amikor 19 évesen 16 éves barátnőm volt?


Látod, van az éremnek is egy másik oldala. Ráadásul ne felejtsd el, hogy most konszenzusos szexről beszélünk.


---

Az angol wikit is én szerkesztettem át, hogy azt mutassa Magyarországon (de pl Németországban is!) 14 év a beleegyezési korhatár?


Adok még pár forrást neked:

[link]

[link]


Ezekre mit mondasz?

2017. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%

Azt, hogy sajnos az ilyen beteg allatok azt hiszik, hogy mindent tudnak, es azt, hogy ovek a vilag. Amig le nem buknak majd.

A birosagon hivatkozz a netre es wikipediara. Hatha pedofiltarsad a biro, es kwdvez neked...

Es tenyleg sajnalom majd a gyereked. Buszke leszel amikor a haverod dugja es szopatja a 12 eves lanyod. Biztosan az, nagyon. Aztan ha az asszony akadekoskodik, mond neki, hogy de hat ez igy jogilag tok rendben van. Es mekkora kiraly dolog mar.


Betegek. Reszemrol befejeztem.

2017. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

TE EGY KIBSZOTT TROLL VAGY?


A kva interneten ezermillió forrásból, híroldalakon ott van, hogy 14 év a kefélési korhatár Magyarországon és ha még 14-17 éves vagy, akkor még 12-13 évessel is dughatsz.


MI A KEDVENC HÍROLDALAD? Mondd meg és azon is megkeresem neked azt a hírt pár évvel ezelőttről, ami arról számol be, amit az előző bekezdésben írtam.


Én eddig folyamatosan linkelgettem mint egy idióta, te pedig nem mutattál semmit. Kérlek mutass egy forrást, ami azt mutatja meg, hogy aki pl 19 évesen dug egy 17 évessel, az börtönbe megy. Legyen akár híroldal, akár törvény, akár wikipédia, bármi.

2017. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Hogy lehet, hogy 72%os felvan pontozva, míg 59%os le, holott ezek tények?!


Most oké, lehet hogy nem normális egy 12 éves és egy 17 éves szexuális kapcsolata pszichológiailag, vagy egy 14 évesé egy 50 évessel... DE EZEK ATTÓL MÉG JOGI TÉNYEK!!! És nem arról vitázunk, hogy mi a normális, hanem arról hogy mi törvényes. És a 72%os válaszoló erről valótlanságokat állít.

2017. márc. 4. 20:32
 20/29 anonim ***** válasza:
M
2017. márc. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!