Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha szexeltek egy lánnyal, mitől függ hogy milyen gyorsan csináljátok? ( a mozgást)


2. Szeretitek/nem baj hogy a lány mondja a pasinak hogy gyorsabban vagy mélyebben csinálja?

Vagy hogy döfjön egy kicsit...úgy keményen?


2017. márc. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Milyen mozgást ? Nem azért fizetek neki, hogy még nekem kelljen dolgozom is. Csak kiterülök hanyatt, aztán hagyom, hogy küzdjön.
2017. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok arra kíváncsi hogy kinek fizetsz, és miért.
2017. márc. 4. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Szituációtól, az adott helyzettől és hogy melyik fázisnál tartunk az adott együttlétnél.

2.Bajnak nem baj, sőt egy párkapcsolat elején fontos szerepet játszhat verbális kommunikáció is, nonverbális mellett együttlétek során. Viszont egy érett férfinek többnyire tudnia kellene a mozdulatokból, hogy mikor és hogyan kell kapcsolni. Ne mint írtam nem baj szerintem. 25/F

2017. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a lány mondja, hogy mit szeretni, akkor Lehetőség szerint igyekszek a kedvére tenni 😃
2017. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

Attól,hogy hogy élvezi a legjobban

Nem ,hisz ő érzi neki mi a legjobb,,,és az nagyon nagy kéj,ha ő élvezi ezerrel a szexet

2017. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Mennyire vagyunk felizgulva, melyik fázisában járunk az együttlétnek

2.Én szeretem ha mondja, elvégre nekem azért kell dolgozni hogy neki is jó legyen

2017. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem okoz gondot, ha a nő egy kicsit irányít, legalább a tempót, erőt tekintve. De ha jól értem, akkor szereted, ha rendesen megdöngetnek. :D Nincs ezzel semmi gond, majd minden nőnek bejön. :))

28/F

2017. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!