Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök melltartó nélkül menne hozzátok?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a barátomhoz, és átfutott az agyamon a gondolat, hogy mi lenne ha valami bővebb szabású pulcsit vennék fel, es nem lenne alatta melltartó. Nincs nagy mellem (75A) így nem lehetne nagyon látni. Titeket ez izgatna, vagy inkabb furcsa/zavaró lenne? Nem tudom meglépjem-e. :D

20/L



2017. márc. 4. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha simi közben érezném, hogy nincs melltartó, akkor nagyon izgatna :-)
2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hol derül ki, hogy nincs rajtad melltartó? :)


24F

2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát ha eljutunk az ágyig, akkor sanszos, hogy ki fog. :)
2017. márc. 4. 19:22
 4/18 anonim ***** válasza:

#3:

akkor azt náluk is letudod venni előtte, mondjuk elmész mosdóba vagy ilyenek :)

az izgatóbb, ha mondjuk tőletek úgy indultok ÉS TUD RÓLA :P

és persze végig veled van :P


24F

2017. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgató, nekem exem csinált ilyet, nem látszott, de amikor odanyúltam, a pulcsin keresztül éreztem a kis puhákat :3
2017. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Ismerek olyan nőt aki soha nem hord melltartót. Sem moziban, sem színházban, sem a nagymamánál, sem a bevásárlóközpontban. Nincs is melltartója szerintem. C-s melle lehet körülbelül. Nem értem mi ebben a nagy dolog...főleg ha a barátodhoz mész. Eleve természetes dolog lenne meztelenül lenni előtte.
2017. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A-s mellel ez simán játszik. :)
2017. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 Igazából az, hogy ott vegyem le nem nagyon játszik, mert valahogy vissza kellene utána csempészni a levett melltartót a szobába. :D Illetve én innen vonattal megyek majd, mert mas varosban lakik, tehát nem együtt megyünk. :D
2017. márc. 4. 20:37
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Hozzám jött már a barátnőm melltartó nélkül. Nincsenek kis mellei,azt tegyük hozzá így miikor megláttam egyből tudtam hogy se melltartó,se sportmelltartó nem volt rajta!

De nem tudom mi ebben olyan különleges, mert ha eljutunk odáig akkor sincs rajta mert le veszi

2017. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bebújnék a pulcsija alá és ki nem jönnék vagy 10 percig...:P
2017. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!