Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érzitek férfinek magatokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzitek férfinek magatokat?

Figyelt kérdés
Főleg arra lennék kíváncsi, hogy mi az amitől férfinek érzitek magatokat? Itt lehet gndolni egy párkapcsolatra, vagy egyedüllétre is egyaránt, de kíváncsi vagyok arra is, hogy a szexualitásban hogyan érzitek igazán férfinek magatokat.

2017. márc. 4. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sehogyan se az baj? :D
2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat - Amikor nővel vagyok.

Egyéb - Minél nagyobb súlyt emelni.

2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
van farkam
2017. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Mikor pofon vágok egy nőt, na akkor még fel is áll.
2017. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze ez csak játék BDSM 4-es voltam.
2017. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?lány vagy fiú?kérdező
2017. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizetésnapon.
2017. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha válaszolhatok gyakorikérdések.hu-n valamire, a "szexualitás" témában.
2017. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erre a kérdésre lehetne válaszolni. Ez olyan, mint hogy miért tetszik a kék szín... Csak mert így van. Nem az a lényeg, hogy én mitől érzem magam annak, hanem az, hogy a nő akivel vagyok is annak érezzen, én pedig őt valóban nőnek. :)

28/F

2017. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem érzem férfinak magam az alacsonyságom miatt, 30 éves leszek fél év múlva.


Pedig annyira szerettem volna férfi lenni !!! soha nem fogom megtapasztalni milyen érzés.

ELmegy mellettem az élet és én csak nézek, mások milyen szerencsések voltak. MIkor megyek pl. utcán körülnézek és látom milyen selejt lettem.

2017. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!