Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Ti mitől érzitek férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti mitől érzitek férfinek magatokat a barátnőtök/a lányok mellett? :-)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. A barátomtól is meg akartam már kérdezni, de mindig elfelejtem, most meg eszembe jutott :D Érdekelnek a válaszaitok :)


Köszi előre is :)


18/L



2013. dec. 19. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz azon, hogy férfinek? nekem nincs szükségem arra, hogy a társadalmilag beidegződött férfi definíciójával azonosulni tudjak. :)

bőven elég az, ha minden nap "úgy" néz rám, akkor tudom, hogy minden jót csinálok

2013. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jól*
2013. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Egy férfi legfontosabb tulajdonsága az, hogy egy nő tudjon felnézni rá és itt nem arra gondolok, hogy legyen jóval magasabb, hanem minden olyan személyiségjegyre, amitől férfi lesz egy férfi. Legyen határozott, ne kelljen kőművest hívni, ha leesik a kád oldaláról egy csempe, legyen meg a képessége / készsége arra, hogy irányítson, személy szerint úgy gondolom, hogy fontos a termet is (számomra egy 20 kg-os giliszta nem férfi, még akkor sem, ha alapvetően minden egyéb kellő tulajdonsággal rendelkezik), legyen egy karakteres kisugárzása és tudja kiszolgálni a párja szexuális igényeit...sok dolog van még, így a felsorolás a teljesség igénye nélkül készült...
2013. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Attól, ha 1 óra alatt képes vagyok neki 5-6 orgazmust okozni. Az növeli az egomat, és igen, férfinek érzem magam akkor.
2013. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tarnolf ***** válasza:
100%
Talán attól, hogy szükség van rám.
2013. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

orgazmusa vibrátortól is lehet!


de mikor mondja azt egy vibrátor, hogy húzzááá szépen mosogatni! ?

2013. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem érezni szoktuk hanem visszaigazolásként elfogadni, az igazi férfi az erejében valósul meg, engem is határozottabbá tesz ha megbízik bennem, pl mindig követeli nyáron hogy vigyem motorozni, ha jobban oda tekerek neki akkor se dobként kezeli a hátamat, hanem nyugodt mert tudja hogy kevés az igazi bevállalós srác

23/F

2013. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
amíg nyomorékok nem lesztek motoros srác. mindig ez van :D
2013. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én attól érezném magam férfinak, ha azt látnám rajta, azt az isteni szeretetet, hogy tényleg azért szeret, aki vagyok (igen, én isteni szeretetnek hívom a szeretet, ha nem önzés az alapja). Egyformák lennénk egymás előtt teljesen. Kiegészítenénk egymást, de nem, mint szexi csaj és macsó pasi. Ennél nagyobb elismerést nem tudnék elképzelni, mint férfi. Így az egyéb "nem kívánatos" jellemzőim felülírhatók. Nem akarnék "felette állni" semmiben. Nem gondolom, hogy egy férfinek többnek kellene lennie bármiben is ahhoz, hogy férfi legyen. Az előző válaszról hivatkozva: mi van, ha egy lány jobban ért a wc csövéhez? Akkor nekem, mint férfinek szégyellnem kellene magamat?
2013. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kendrazoltan ***** válasza:

#10-nek


Az én olvasatomban igen. Nem azt mondom, hogy mindenhez kell érteni, viszont egy férfi tudja már megcsinálni a ház körüli dolgok nagy részét...éppen úgy, mint ahogy az sem árt, ha egy nő tud főzni és nem kell minden áldott nap szendvicset túrni, vagy kaját rendelni...lehet, hogy maradi a felfogásom, de számomra ezek igenis olyan értékek, amik alapvetően megkülönböztetik a nemeket. Ez nem azt jelenti, hogy egy nő ne tudjon kicserélni egy izzót, vagy hogy egy férfi ne tudjon összeütni egy paprikás krumplit, de én a klasszikus "szerepek" híve vagyok ...

2013. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!