Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szex óta szinte nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex óta szinte nem is keres a barátom. Akkor vége a kapcsolatnak ugye? :/

Figyelt kérdés

2 hete volt az első szex. Nem mondanám hogy jó volt, mert fájt nagyon. Megszenvedtük az egészet bár a barátom nem is törte magát hogy jobb legyen.. Aztán aznap este még írt, mondta hogy innentől kezdve egyre jobb lesz a szex és segít majd stb. Viszont azóta szinte nem is keres. Múlt héten 2x, ezen a héten egyszer beszéltünk. Ha írok neki max akkor válaszol,de a tegnapira már nem is írt semmit. Azt mondja hogy sokat dolgozik. Ez igaz, de eddig munka előtt és után is keresett, most meg már a beosztását se mondja el, így én sem tudom mikor írhatok neki. Nagyon szomorú vagyok. Szerintetek vége a kapcsolatnak?

19L


2017. márc. 5. 17:59
1 2 3
 1/29 RRR ***** válasza:
100%

Úgy tűnik igen

de

ne bánd,mert ez egy komolytalan srác finoman szólva

2017. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

na ezt így ne hozd fel neki, mert elég nagy port kavarhat...

ha tényleg a munka miatt hanyagol ennyire, akkor eléggé megbántódhat a feltételezésen...

szerintem próbálj meg vele beszélni, hogy mikor tudnátok találkozni, beszélgetést kezdeményezni...

ha nagyon elhanyagol akkor hozd fel neki, hogy szeretnéd, ha többet foglalkozna veled (de lehetőleg ne hisztérika módon!)

és ha nem nagyon látsz javulást, akkor lehet ennek vége :S


24F

2017. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen srácok, megdugnak és attól kevesebb leszel a szemükben, utána már nem érdeklődnek utánad. Nem tűnt fel eddig, hogy ő is ilyen lehet?
2017. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel, mivel minden egyes nap beszéltünk rengeteget, találkoztunk is. Ő az első barátom.. :(

De nem tudom mit csináljak már. Legalább akkor kimondaná hogy nem akar többet velem lenni, mert ez szörnyű hogy teljesen lesz*r.. :(

2017. márc. 5. 18:06
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet... A legokosabb, ha szakítasz vele. Sajnálom, de ha ennyire semmibe vesz, ettől a dologtól jót már ne remélj.
2017. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szégyelli magát, amiért nem tudott jól "teljesíteni" az ágyban?
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

gondolom, hogy rosszul esik, meg eléggé erre utalnak a jelek, de még próbáld rendbe hozni...

persze ez a te döntésed...


24F

2017. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom..

Én csak sírok. Kegyetlen ez az érzés.


Akik priviben írkálnak hogy ismerkedjünk, szálljanak már le rólam. Van elég bajom, biztos hogy nem fogok ismerkedni, főleg itt.

2017. márc. 5. 18:15
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb ha konkrétan rákérdezel!! Így semmi értelme! Csak agyalsz,hogy mi lehet! Itt senki sem lát bele a srác fejébe!! Te sem!
2017. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

figyelj még nincs kimondva, hogy vége, lehetnek véletlen, hogy tényleg így jött össze a dolog...

szerintem beszélj erről, ha már ennyire súlyos a helyzet, hogy sírsz és ennyire megvisel lelkileg...

mikor ér rá a barátod beszélgetni? akkor keresd meg és mond el hogyan érzel, lehetőleg próbáld megőrizni a hidegvéred

és remélhetőleg rendbe jönnek a dolgok, sok sikert hozzá :)


24F

2017. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!