Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves korotokban volt az első egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt és nem is lesz.


28n

2017. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyejszakas meg nem volt csak szexkapcsolat.

Nem latom ertelmet h vkit csak egy ejszakara elvezzek :D ha van ra lehetoseg akkor inkabb huzamosabb ideig.

21/L

2017. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Se egyéjszakásom nem volt, sem szexkapcsolatom... nem is tervezem, hogy legyen.


30n

2017. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem volt és nem is lány vagyok. Nincs is beazonosítható életkorom, de legalább ugyanolyan hasznos választ adtam a kérdésre, mint a többiek.
2017. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
36, és megbántam.
2017. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
30, és én is megbántam
2017. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
20 éves koromban. 23 L
2017. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
21 évesen én is megbántam.
2017. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

29 évesen egyszer.

De utána még kb egy évig találkozgattunk...


32N

2017. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Volt idöszak, amikor viszonylag gyakran fordult elö. Ami szamomra meglepö volt, hogy szinte az összes lany probalt meggyözni arrol, hogy ez az elsö ilyen eset szamara es nem is tudja, mi ütött bele, meg ilyenek. Nem, mintha különösebben erdekelt volna akkor. Sokan hivogattak es szerettek volna meg talalkozni, igy nem tudom, hogy szamukra ez mennyire volt egyejszakas szandek, de teny, hogy alig par ora a megismerkedes ota mar "megismertük" egymast. Akkoriban en 23 eves voltam, a lanyok kora pedig 18 es 32 köze tehetö. Lelkileg melyponton voltam, elsö szerelmemmel szakitottunk es csak magammal foglalkoztam es üres szenvedelyben kerestem azt, amit elveszitettem. Annak ellenere, hogy barataim persze irigyeltek, nagyon maganyosnak es boldogtalannak ereztem magam. Ez az idöszak kisse megrengette velemenyemet a lanyokrol is. Nem az a teny, hogy van lany, aki csak a testiseget keresi es az elvezetet, ezzel nincs gond, de hogy tenyleg, par kiveteltöl eltekinte, azt allitotta mindegyik, hogy ez mennyire különbözik a szemelyisegetöl es ez az elsö ilyen alkalom...


Remelem, nem gond, hogy nem lanykent valaszolok, de remelem, ez is hasznos info es kivancsi lennek, a lanyok erröl hogyan velekednek.


F 32

2017. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!