Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért nincs orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nincs orgazmusom a barátommal mert túl sokat maszturbálok?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk szexuális életet a barátommal, nekem ő volt az első, de még sose volt orgazmusom és a nevesedéssel is problémáim vannak. Ezt nem merem bevallani a barátomnak, de tartok tőle, hogy ez azért van, mert túl sokat maszturbálok. Majdnem minden héten végzek önkielégítést, van hogy kétszer-háromszor is. Azért csinálom, mert a barátommal csak hétvégente tudunk találkozni, így néha elég frusztrált vagyok. Lehet ez az oka, hogy nem tudok elmenni szex közben? Abba kellene hagynom a maszturbálást?


19/l


2017. márc. 5. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
El nem tudom képzelni hogy 19 éves lányként milyen problémád lehet a merevedéseddel...
2017. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja,,bocs most újra olvastam hogy nedvesedés akart lenni,igy már ms
2017. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg elírtam, bocsánat!
2017. márc. 5. 22:43
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

A maszturbációval hozzászoktatod magad a saját tempódhoz, amit a párod szerintem nem hajt végre tökéletesen. Nálam nem okoz gondot ugyan a maszti, csak sokkal lassabban és nehezebben megyek el. Gondok akkor okoz, ha kifújt a limitem. Nekem van egy heti max orgazmus számom, ami után már nem is akarok a csúcsra jutni.


Szóval próbálj meg leszokni róla és akkor meglátod, hogy működik-e. Az is lehet más lesz a gond, első körben kezd ezzel.

2017. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan már volt, hogy 2-3 hétig nem maszturbáltam, akkor se tudtam elmenni sajnos. De gondolom ennyi idő nem elég az "átállásra". Megpróbálom most egy darabig egyáltalán nem csinálni.
2017. márc. 5. 22:51
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igazából mit vársz? Hüvelyi orgazmust? Egyáltalán éltél már át olyat? Mert ha nem akkor lehet nem is tudsz pl. És akkor a maszti hiány nem fog semmit megoldani.


Vagy azt szeretnél elérni, hogy a párod izgassa a csiklód és úgy menjél el? Ha úgy nem mész el, akkor meg kell tanítanod neki, hogy mi a te tempód. Milyen ingereket szeretsz. Ez nálunk is így működött. 7 év után is szólok még neki, hogy lassabban, finomabban, gyorsabban, erősebben... stb. Szóval nem szégyen szólni.

2017. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bááár ily egyszerű lenne.

Nem nagyon tudod, hogyan működik emberi elme.

2017. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A leginkább a hüvelyit szeretném elérni, vagy hogy legalább szex közben majdnem elmenjek. Az a gond, hogy aktus közben nem sokat érzek. A csiklói orgazmus néha összejön, de csakis orállal, és úgy se mindig. Próbálom mondani a barátomnak nekem hogy jó, de ezt olyan nehéz kifejezni. Valahogy mindig elbeszélünk egymás mellett.
2017. márc. 5. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Masztival eléred a hüvelyi orgazmust?
2017. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hüvelyi orgazmusra a nők 20-30%-a képes csak. Nekem se megy. Én is csak akkor megyek el, ha a csiklómat izgatja a barátom kézzel/szájjal. De ez így megy a legtöbb kapcsolatban. Szóval nem értem, mi a probléma.

20N

2017. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!