Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy mondjátok az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondjátok az ilyen vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Van par dolog ami elegge bejon.meg fiatal vagyok igy nem voltam meg pasival de alakuloban van.. viszont nem tudo hogy tudnam felhozni azokat a dolgokat ami bejon.felek hogy van amit visszataszitonak tart..es eleve nem tudom hogy akkor hogyan tudnam kielni az olyan vagyaimat.

Privatba akar jobban rezsletezem itt nem akartam😅


2017. márc. 5. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

hát akkor részletezd kérlek, mert nem értem mi a gond :)


24F

2017. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

1. először legyél túl a reszelésen. Lehet eleinte még a misszionárius póz is igen új dolog lesz.

2. ráértek, nem? Mi bőven feltérképeztük egymást, kipróbáltunk egy csomó dolgot, mint tudatlanok, adtunk egy esélyt. Szóval szerintem elég, ha annyit mondasz ki szeretnéd próbálni... és több nem is kell.

3. Rutinos párkapcsolatban élőként én szex előtt megkérdezném, hogy "mit szólnál hozzá, ha ... mert engem nagyon megmozgat, hogy milyen" és megcsináljuk.

2017. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod részletezheted privátban...

Ugy gondolom ha az egészséges határon belül van akkor miért lenne probléma a vágyaid teljesítése, de mivel semmi konkrétat nem mondtál nem igen tudok erről mit mondani. Azt hogy hogyan mond el majd a párodnak pofon egyszerűen ugy mint ahogy nekünk tennéd

2017. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan nekem is!
2017. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasinak bejön ha hozzábújsz és a fülébe súgod mire vágysz. Szívesen meghallgatom privátban a vágyaidat.
2017. márc. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megírhatod nekem is a részleteket.
2017. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ide is a részleteket
2017. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!