Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes kismamák! Ha szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes kismamák! Ha szexuális vágyaitokat kénytelenek vagytok önkielégítéssel enyhíteni, mert a párotok távol van, azt a későbbiek során elmondjátok neki, vagy titokban tartjátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

1.) ez miért homo téma?

2.) nem csak a kismamák maszturbálnak.

2017. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene titokban tartani? Vagy egyaltalan beszemolni rola ...

Teljesen termeszetes dolog.

2017. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

A párom előttem nagyon nem maszturbált, mert perverznek és tabunak tartotta (volt is problémája orgazmusokkal).

A lényeg, hogy én rá vettem már egy ideje, játékokkal, beszélgetéssel, közös maszturbálással és azóta elég nyitottan beszél róla. Bármikor maszturbál egy jót, azt elmondja és én mint jó pasi támogatom, meg is dicsérem, hogy ne érezze azt, hogy ez egy rossz dolog.

Szerintem nem kell titkolnod, főleg ha összekötöd azzal, hogy mennyire kívánod őt és alig várod, hogy vele is csinálhassad.

Persze lehet féltékeny lesz.... De ha okos tudja jól, hogy csak annyit ér el, hogy eltitkold ezt előtte.

2017. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hete szültem. Nincs mit ezen szégyelni.. Tudta a párom hogy masztiztam ha Ő éppen nem volt kéznél.
2017. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez magánügy.
2017. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!