Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem indulok be a csóktól. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem indulok be a csóktól. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig mindenkitől csak azt hallottam, hogy milyen jó érzés smárolni, még ha nem is szerelmes az illetőbe, meg hogy beindulnak tőle, stb. Aki szerelmes is, az is, ha a párjával csókolózik, képes beindulni. Régebben még nem volt barátom, csókolóztam pár fiúval, de sosem éreztem semmit, sőt, furcsa volt az egész, nem értettem mi benne az olyan hű de jó. A jelenlegi barátommal igaz nemrég vagyunk csak együtt, de már nagyon rég óta ismerem, és szeretem tiszta szívemből, tehát nem az a problémám, hogy nem a megfelelő személlyel csinálom. Szeretek vele csókolózni, megpuszilni, mert az olyan érzéki, meg egyszerűen az az érzés tölt el, hogy ő igenis az enyém, és szeretjük egymást. De ennyi. Sosem éreztem a vibrálást a levegőben, vagy a kémiát a csókolózástól, sőt, sosem indultam be tőle, ami nagyon bánt, mert tényleg szeretem... Mi lehet velem a gond?

22/L



2017. márc. 6. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem vagy egy ismerősöm, aki nem szeretett csókolózni a barátjával, nem volt jó neki

szóval van ilyen ember

de úgy látom te szereted magát a csókot, csak nem indulsz be, szerintem ezzel nincs különösebb gond

2017. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem találkoztál akkor még olyan sráccal, akivel nagyon megvan a kémia kettőtök közt és jól csókol. Hidd el, h ha lesz ilyen, imádni fogod. :)
2017. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 én is erre gondoltam, viszont a mostani barátom nagyon szeretem, és remélem együtt is maradunk, úgyhogy nem biztos, hogy valaha is megtapasztalom milyen az... :) csak ez miatt meg nem akarok szakítani a barátommal, ha egyszer szeretjük egymást.
2017. márc. 6. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedig egy csók tud olyan lenni és nem kell hozzá még ismeretség sem...


Szerintem nincs veletek gond, majd alakul valahogy vagy nem.

2017. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ. Volt akivel nem indultam be tőle, de általában igen. Barátommal abszolút, hihetetlenül fel tud izgatni egy hosszú csókkal. Bár az is igaz, hogy imádom, oda-vissza vagyok érte és néha már a gondolatára is felizgulok. 18L
2017. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mégsem szereted igazán :-P ... Akit szeretsz és megcsókolod, az beindít és bármit megtennél neki ;-)
2017. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én sem a megfelelő fiúval vagyok együtt...
2017. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szereted, de nincs kémia. Mint ahogy előttem is írták.
2017. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6 ígyis bármit megtennék neki, épp azért, mert szeretem...

Viszont, akik azt állitják, hogy a kémia hiánya a gond, amit sejtettem is... kémia nélkül tud működni egy kapcsolat? Mert vele már le is feküdtem, sőt, vele volt az első alkalom, és jól érzem magam. Szóval nem tudom mennyire zavarhat be a kémia hiánya...

2017. márc. 7. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:

én se szeretem, nem hat meg. sőt... bleh. sokszor inkább gusztustalannak és undorítónak érzem. persze volt olyan, hogy húmegha... de azok a csókok nem fiútól valók voltak XD

23L

2017. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!