Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki készített már erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki készített már erotikus társasjátékot a párjának? Milyen feladatokat írnátok bele?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék ilyen játékot készíteni de olyan igazán jó ötleteim nincsenek. Bármilyen tippet szivesen fogadok. 18L
2017. márc. 6. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tegyel bele olyat hogy ilyen vagy olyan ruhát levenni

Különböző pozokat pl. Kutya, lovagló, órál

Különböző testrésze izgatasa szájjal

Kiegeszitesnek rendelhetsz bilincset, vibrit, mű brokit

Tejszínhabot vagy piát csorgathattok egymásra

2017. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Páromnak szeretnék ilyen játékot készíteni de olyan igazán jó ötleteim nincsenek."

Magyarul nem ismered a párodat semennyire. Ha a helyedben lennék, akkor társasjáték készítés helyett arra törekednék, hogy minél jobban felfedezzem őt, hogy megtudjam, mik a legmélyebb, legtitkosabb vágyai - még azokat is, amiket nem mer/szégyell bevallani előttem.


23/L

2017. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1#köszönöm a válaszodat ezek nekem is eszembe jutottak és megfogadom őket. 2# épp azért nincsenek jó ötleteim mert a párom legmerészebb vágyait is teljesítettük és már olyan hétköznapivá vált
2017. márc. 7. 06:42
 4/4 anonim ***** válasza:

van egy kártyás játék "weapon of mass seduction", egy ingyenes PDF verziót megtalálsz online.

Kicsit inkább megismerős játék, van benne lightos verzió de elmegy merészebb részekig (hármas, gangbang stb)

De ki lehet válogatni a kártyákat és amik neked már merészek azokat kihagyod

2017. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!