Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felkeltette az érdeklődésemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltette az érdeklődésemet a BDSM. Lány vagyok 19 éves. Mennyire elfogadott ez?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

9#

Aki kínozni szeret az nem dom, hanem szadista. Szóval őt a bdsm kölcsönössége nem izgatja feltehetően.


Számomra a bdsm arról szól, hogy a lány -mazo- vágya szerint okozok neki fájdalmat. (a subos rész nem igazán hoz lázba. Sose akartam senkit se megalázni. S ha valaki szerint a "kínzás" és a "fájdalomokozás" azonos, arra azt mondanám, hogy a szavak közti különbség nem véletlen -akár 50árnyalatnyi is lehet 😊 )

2017. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
ha igazan szenvedni akarsz irj nekem csajszi, nincs is annal termeszetesebb a vilagon mikor a nő szenved de ugy istenigazabol.
2017. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Eléggé divat lett.

Erotikus regények már szinte csak ebből állnak pl. Szürke ötven hányadéka és hasonlók.


Egyébként engem mindig is vonzott, szerintem normális addig ameddig mindkét fél élvezi. De ez mindenre igaz a szexben.


Viszont ez a divatBDSM már visszataszító.

2017. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Engem így 12 évesen is érdekel
2017. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!