Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Gáz ha engem nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz ha engem nagyon izgat, ha a barátom érzéstelenítős krémet/óvszert használ, és én órákig élvezkedhetek rajta, ő meg nem tud elélvezni? 20/L

Figyelt kérdés
Őt ez eléggé frusztrálja, látom rajta, bár nem mondja. Mármint hogy ilyenkor nem bír elélvezni. De én mióta először próbáltuk annyira jó, legszívesebben mindig így csinálnám csak. Szereztünk elég erős érzéstelenítős krémet, elvileg alig érez tőle valamit, de ugyanúgy fel van izgulva, ahogy szokott. Van h aznap este már sehogyse bír elélvezni, bármennyire is fel van izgulva... ilyenkor kicsit sajnálom és önzőnek érzem magam.. vagy nem kéne?
2017. márc. 9. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
En alapbol ilyen vagyok szoval nem zavarna :D Van hogy 1 oraja verem mar (maszturbalasa tudok a leghamarabb elmenni) faj a kezem tiszta ideg vagyok es inkabb hagyom a fenebe :D Lehet nekem erzestelnitos kremet termel a peniszem vagy nemtudom. De amugy izgato lehet ez a dolog de egy csoppet tenyleg onzo
2017. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez jól hangzik. Szívesen vennék ilyen krémet én is a férjemnek, kicsit jó lenne megtoldani azt a 3 percet..
2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az érzéstelenítő krém folyamatos használata jót tenne.
2017. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Én örülnék neki.

26F

2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan krém nincs ahol pont fordítva működne hogy hamarabb élvezzek? nekem min. fél óra
2017. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de nekem pl nincs szükségem krémre, és akkor élvezek el amikor akarok.
2017. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gonosz, szerintem próbáljatok meg olyat/annyit használni hogy azért a végén ő is el tudjon élvezni :)
2017. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen jellegű problémánk, de tényleg érdekelne a krém neve!? Ezt is kikellene próbálni ....:)
2017. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Tényleg van ilyen krém???
2017. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Exem volt ilyen, nekem bejött. Több ilyen lány kéne.

F

2017. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!