Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányban miért megy el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányban miért megy el könnyebben a pasi? Miért jobb ha szűk?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szorítja a dákót. Ezáltal olyan mintha a szűk punci nagyobb vákumot képezne rá.
2017. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem minden szuzlány szűk... én már rég nem vagyok az, de a párom mindig mondja mennyire szoritom öt.
2017. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
18 évesen vesztettem el a szüzességemet 20 éves korom óta élek aktív nemi életet de még mindig olyan szűk vagyok hogy a behatolás is nehezen megy akármennyire tocsogok a nedvességtől és el vagyok lazulva. Még egy normál Tampont is nehéz felhelyezni. 23 L
2017. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs, de tapasztalatból mondom, hogy ez így nem lehet kijelenteni...volt már nem szűk szűz csajom, meg szűk többpartneres... és elmenni sem feltétlenül a szűz csajjal volt gyorsabb. Egyénfüggő ez a téma...
2017. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Volt három gyereket szült partnerem, aki olyat tudott a puncijával szorítani a farkamon, hogy fájt. Szóval szüzesség és szűkség között nincs összefüggés :-P

Az meg, hogy ki mikor megy el teljesen szubjektumon múlik: kondi, fáradtság, stressz, de maga a tudat, hogy szűz lánnyal van mind befolyásolhatja. Egyszóval nem feltétlen megy el a pasi attól hamarabb, ha szűz a lány ... meg pl. mi van akkor ha az a szűz lány ronda éppen :-D Akkor sem egyszerű könnyen elmenni ... Vagy béna, mint a szüzek általában, az sem segít :-P :-D

2017. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Azert ez a kerdes altalanositas. En par honapja elek nemi eletet es most is ugyanolyan szuk vagyok,mint az elejen. A behatolas is nehezebb.

19l

2017. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanolyan mint az egyik válaszolónak. 5 éve vesztettem el a szüzességem és ugyanolyan szűk, szereti a vőlegényem :)

egyébként aki nem olyan szűk, annak ajánlom az intim tornát, nagyon hatásos, sőt élvezetesebb lehet a szex is, jó erőset tudsz majd szorítani vele :)

2017. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát.. nálam ha 2 hétnél hosszabb idő telik el, h a barátommal vagyok, borzalmasan be tudok szűkülni. Mikor összejöttünk és először együttvoltunk, nem akarta elhinni h már nem vagyok szűz és nem ő volt az első.

Azóta élvezi h szűk vagyok ;)

2017. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!