Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartja mindenki annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja mindenki annyira nagyra a szüzességet? Úgy értem hogy miért akar minden pasi szűz lánnyal szexelni? Nem jobb egy olyan akit már nem kell tanítás mert már tudja a dolgát?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*tanítani
2016. júl. 29. 13:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem jobb :)
2016. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát gondolom sikerélményt jelent neki, ha egy lánynál ő az "első".
2016. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
én nem akarok szüzet..sokkal nagyobb élmény volt az h bnőmnek én okoztam az első orgazmusát :) 3. vagyok neki
2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem...Mert a pasiknak ez a dolog imponál,az sem baj ha nem vagy szűz de ha szűz vagy akkor az valamilyen szinten hízelegtető nekik. Tudják,hogy egy nőnek fontosabb mint egy pasinak az első. És mivel az első ezért emlékezetesebb mint valamelyik bármelyik többi. Legalábbis ez a véleményem. :) L
2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jöhetsz is. :)


Mindkettőnek megvan a maga szépsége.


23/F

2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam szűz lány,aztán nem ajánlom egy fiúnak sem az elsőt vele.Velem is volt sok baj.:)20/L
2016. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Én nem kezdenék szűz lánnyal. Semmi értékelendőt nem tartok benne, a szüzesség nem erény csak egy állapot. Viszont nekem van egy jó szexuális kultúrám, elvárom, hogy a partnernek is legyen és viszonozni tudja.
2016. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy lány sem születik tapasztaltnak, ha mindenki csak az olyanokkal akarna szexelni, örökre szüzek maradnának a nők (és a férfiak is).
2016. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Sok pasit felizgat a tudat hogy ha Ő lehet az első a csajnak. Nem minden pasit izgat ez.. De a legtöbb pasi nem szeret második, harmadik lenni... 18 éves voltam mikor jártam egy 24 éves pasival Ő kimondottan büszke volt arra hogy szűz vagyok..

De sajnos nem túl jól sült el a dolog... Ide nem fogom leírni... meg nem szeretném részletezni. 22 N

2016. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!