Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most fogok először szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először szexelni, hogy csináljam, hogy a Barátnőmnek is legyen orgazmusa?

Figyelt kérdés

Lányoknak nehezebb elélvezni, mint a fiúknak, ha jól tudom?

Nekik kb mennyi idő kell?


Köszi a segítséget!:)

Üdv, 21f


2017. márc. 11. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyald ki, s fogadd el, ha irányít!(merre s milyen erővel, gyorsasággal tedd)
2017. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még mindketten szüzek vagyunk.
2017. márc. 11. 10:22
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Kezdésnek kezd el izgatni a csiklóját nyelvvel, vagy ujjal.
2017. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyald ki, ùgy van a legnagyobb esélyed hogy elélvez :)
2017. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Előjátéknál kinyalod, majd szex közben nyakcsókok. Meglátod ;)
2017. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem pettingeltetek annyit, hogy okoztál volna neki orgazmust más módon, akkor nem jó ötlet azzal kezdeni, amit te "szexelésnek" nevezel.
2017. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pettingeltünk már egy párszor, de mindig csak én élveztem el. Ő nem. De gondolom a szex az más ingereket ad egy lánynak, amitől könnyebben eljut az orgazmusig.

De amúgy mindig azt mondja, hogy nagyon jó érzés, de szerintem ha Ő is el tudna élvezni akkor még jobb lenne Neki is.:)

2017. márc. 11. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne időben mérd! Volt, hogy 1 perc után, volt, hogy 10 perc után volt orgazmusom. Ugyanazzal a pasival.

Nekem pl az jön be, ha beledöngölnek az ágyba. Első alkalommal ezt NE csináld. Izgasd fel nagyon, ujjazd, amikor már kb megőrül a vágytól, akkor próbáljátok ki a behatolást. Bár én várnék addig, hogy más módon elélvezzen a barátnőd.

2017. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miket csináltál vele, hogy nem tudott még elélvezni?
2017. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig csak kézzel, és szájjal kényeztettük egymást. Benedvesedett rendesen, de el nem élvezett. De látom rajta, hogy nagyon jó neki, csak az elélvezést hiányolom. Valőszínüleg az első behatolás pár napon megtörténik, ezért is tettem fel a kérdést.
2017. márc. 13. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!