Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírjátok fiúk az orgiát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírjátok fiúk az orgiát?

Figyelt kérdés
Amikor már fáj a pénisz akkor is csináljátok, vagy hagyjátok pihenni pár órát?

2017. márc. 12. 16:03
1 2
 1/20 Tompadúr ***** válasza:
Csak én nem értem a kérdést?
2017. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Voltam egyszer két lánnyal 12 órán keresztül. Fárasztó volt, de nem lehetett nyavalyogni mert folyamatosan igényelték a törődést.

Aznap kicsit sajgott a farkam utána.

2017. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi, pont a második válaszadó adott konkrét választ! De kemény lehet 12 órán át szexelni, vagyis többször elmenni!Nektek hányszor kell elélveznetek hogy azt mondjátok arra hogy már tovább nem bírjátok?
2017. márc. 12. 17:27
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, hogy 40 éves vagyok, szóval... úgy alapból két elélvezést bírok kis pihenővel, de akkor a szex olyan 2-3 órás.


De ha valami miatt "talpon kell maradni", és a két lány ilyen szitu, akkor megy az 5-6 élvezés is, persze pihenőkkel azaz nem egy órán belül. Egy 20 éves nyilván sokkal jobban bírja.

2017. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem késői orgazmusom van, aminek van jó, és rossz oldala is. Sokáig bírom.
2017. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi a rossz és a jó oldalai?
2017. márc. 12. 22:13
 7/20 János Gilján ***** válasza:

No akkor tegyünk tisztába néhány dolgot kérdező.


1. Bárki bármennyire henceg, nincs olyan, hogy több órán át reszel valaki folyamatosan álló répával. A partner hüvelye sem bírná nedvességgel, meg a farkadnak sem tesz jót, ha órákon át merev állapotban van, mert pang benne a fogságba esett vér. Aki nem ért egyet, az kifejtheti a véleményét az itt feltett kérdésemre, várom szeretettel a válaszát: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


2. Az, hogy hány ejakulációt bír valaki egy este alatt, az nagyban életkor függő. Nekem a rekordom 7 volt egy este alatt még tiniként az akkori kis barátnőmmel, de az utolsó kettő már inkább volt sportteljesítmény, mint élvezet. Ez a hét menet estétől reggelig tartott, de közben aludtunk is beszélgettünk is. A nettó szexre fordított idő, úgy 3-4 óra lehetett az estéből. Mindazonáltal ha képes vagy magmegtartó orgazmusra, akkor "akárhány" menetet tudsz tolni egy este alatt, ha akarsz. Ha nem ejakulálsz, nem vesztesz motivációt sem. Természetesen a legvégén érdemes kiengedni az összetömörödött srácokat, különben másnap sajgó herékkel kell együtt élned.


3. A 12 órás elfoglaltság úgy vitelezhető ki, ha közben úgy fél óránként meg-megszünteted az erekciódat és nem próbálsz meg 10-szer ejakulálni, mert akkor egyszer csak már nem fog felállni többet, vagy feláll, de nem érzel semmit, nem tudsz elélvezni sem. Mindenesetre felmerül a kérdés, hogy a 12 órának mi értelme van? Közben kell WC-re menni, kajálni, meg amúgy is unalmas ennyire hosszan egyetlen tevékenységet folytatni.

2017. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Stimmel Jani kivéve hogy

- egy FÉRFI simán bírja 1-2 óráig a szexet, mindenféle technikákkal, pózváltással, kisebb szünetekkel

- kajálni ha végre két csajt dughatok? Viccelsz? Úgy emlékszem csokit rágcsáltunk ennyi. :)

2017. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 János Gilján ***** válasza:
Itt nem 1-2 óráról van szó, hanem 12-ről. Feltételezem, hogy azt te sem tolnád végig, ugye? ;)
2017. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én írtam a 12 órát. Persze hogy nem folyamatosan. Hanem megszakításokkal, "menetekkel". Vagy ez kérdés volt egyáltalán?
2017. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!