Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostituáltnak nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituáltnak nincsen elege a foglalkozásából? Aki egyszer prostinak áll az mindig az is marad vagy idővel kilép?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ha engem dugnának ennyien az már irritálna rendesen idegbeteg lennék . Biztos nem bírnám ezt 1 életen át csinálni . 26 éves nő vagyok és nem keresek alkalmi kapcsolatot köszönöm !

2017. márc. 13. 10:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Ma ott tartunk, hogy többet keresel egy óra ilyen "munkával", mintha bent rohadnál a gyárban napi 12 órát egész hónapban. Emiatt nem olyan hülyék a prostik, hogy feladják ezt a jól kereső foglalkozást és elmennek biorobotnak.
2017. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Talán tanulni kellene nem ? Én tanultam mégsem lettem prosti.
2017. márc. 13. 10:49
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

Van akinek beveszi a gyomra. Gyors, aránylag könnyű pénz. Olyanoknak való, akiknek nem nagyon vannak érzelmei még önmaga felé sem.

De aki egyszer k.va volt, és rászánta magát , még ha később meg is változik az élete és megint meg lenne szorulva , ismét elkezdené.

És van aki csak arra alkalmas.

2017. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

A szomorú az, hogy óránként 15-18 ezret is kereshetsz így.

Napi 3 vendég elég egy luxus életszínvonalhoz, vagy félretenni a pénzt befektetéshez.

Akinek sikerül egy stabil visszajárós vendégkört kiépíteni olyan férfiakból akik mondjuk heti 1x elmennek, és mondjuk jólszituált 40-50 körüli férfiak akik "baarátnő" fílinget keresnek... ilyen esetekben vállalható ez az életforma pár évig kiégésig.


A probléma ott kezdődik, hogy nagy a konkurencia, állandóan jönnek a friss lányok, emiatt nehéz stabil vendégkört kiépíteni (ha már megtehetem minek járjak egy lányhoz :D).

A lokál nehézfiúk, stricik, maffia pedig idővel megkeresi a hölgyeket, szóval nem lehet csak úgy függetlenkedni sokáig, ha jó nő vagy.

Másik pedig, hogy azért nem észlények ezek a lányok általában, a pénz még az okossabját is megbolondítja. Jönnek a hétvégi kokain partik, amfetaminos diszkózás. Fesztiválok, utazás Balira, zsírúj BMW és már seggére is vertek a zsnek.


Ott állnak rózsaszín-gyulladt bucira repecskesre qúrt puncival, ami úgy néz ki mint a CBA hentespultban ernyedő 3 hetes ecettel feltuningolt romlott pacal.

... kiégtél, és nincs mit beleírni a CV-dbe.

2017. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%

Ne magadból indulj ki. Te egy normális értékrendű, ésszerű erkölcsökkel rendelkező nő vagy. Olyan, akinek jelent valamit, hogy kinek adja oda magát, és sokkal többet jelent a szex, mint holmi fizikai aktust.

Nos, aki prostinak áll, az teljesen más erkölccsel és értékrenddel rendelkezik. Az nem fog a szexből érzelmi kérdést csinálni. Neki az, hogy szétteszi a lábát, az szinte olyan, mint másnak a kézfogás.

Te tudnál csak azért prostiként "dolgozni", hogy könnyebben juss több pénzhez? Na ugye, hogy nem. A prostik sem azok közül kerülnek ki, akik inkább robotolnának a gyárban minimálbérért, mint hogy engedjenek az erkölcsükből.

Na most aki úgy áll hozzá, hogy inkább szétteszi a lábát, de ő aztán nem fog negyedannyiért napi 8 órát melózni, az nem valószínű, hogy X év múltán inkább azt mondja, hogy na, akkor inkább rendesen dolgozok. Neki addigra ez már rutin. Ahhoz meg túl lusta, hogy rendesen nekiálljon dolgozni.

2017. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%

"Talán tanulni kellene nem ? Én tanultam mégsem lettem prosti."

De, de jellemzően nem azok mennek prostinak, akiknek van egy kis eszük. Többségében a nem túl okos, nulla szorgalommal rendelkező hölgyek lépnek eme pályára.

2017. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

Ismerek olyat aki nagyon okos értelmes volt mégis kellet csinálnia, mert csak így tudott megélni (szülei autóbálestben meghaltak a hitel a házon nagy volt plusz volt egy húga is...)

3 évet csinálta a végére egy roncs lett.

Segítettem neki ahol tudtam, mert nem önszántából csinálta, egyszerűen nem volt más lehetősége.

Volt olyan időszak, hogy én volt a segélyhívójára állítva, hogy ha a kuncsaft nem viselkedik akkor tudjak jönni segíteni.

Nem volt egyszerű időszak, majdnem rászokott a drogokra is, mert tiszta fejjel nem bírta, de ezt a kuncsaftjai is látták és elpártoltak tőle, aminek az lett a vége, hogy lejjebb adta a színvonalat ami meg szintén nem volt hasznára...

Sokat tudnék mesélni róla, de a lényeg, hogy nem mindig választás kérdése, és aki teheti kiszáll belőle amint tud.

2017. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó:


KÖSZÖNÖM!

2017. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
25%
Majd mutasd már meg hogy a sok tanulással hol fogsz napi 60-80ezret keresni.Napi!
2017. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%
Mészáros átlagolva napi 6 milliót keres. Pedig ő csak egyszerű gázszerelő. Látjátok, tanulni kell!
2017. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!