Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomások! Hány sikertelen...

Diplomások! Hány sikertelen állásinterjú után mennétek el gyári munkára/Mcdonaldsba/utcaseprőnek/prostituáltnak stb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs aki kitartson,ha nincs mit z.bálnod,ha már nincs hol laknod csak a csillagos ég van a fejed felett akkor ez a kérdés meg sem születik .
2016. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
40
2016. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
amikor a diplomás állásra bruttó 150e-et kínáltak, a gyári munkára meg bruttó 200e-et.. Na akkor.
2016. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Utcaseprőnek bármikor elmennék, ha fizikailag bírnám. Gyári munkára semmiképp, Mcdonald'sba nem vennének fel, prostituáltnak meg nem kellenék.

Egyébként szívesen vállalnék fizikai munkát, de akkora a munkaerőhiány, hogy már arra nincs ember, hogy egy álláshirdetést kitegyenek...

2016. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
7. állásinterjùmon felvettek..pedig nincs egy nagyon jò diplomám, nem egy mèrnök, infòs stb.
2016. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja azt lehagytam h minèl előbb elmennèk a mekibe ès onnan keresnèk munkát..èn is gyárbòl váltottam, ott dolgoztam suli mellett főállásban
2016. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék ilyen helyekre/munkakörökbe semmiképp. Ha azért nem tudsz elhelyezkedni, mert nem piacképes a diplomád, akkor képzés tovább magad, indulj más irányba. Az első bölcsész diplomámmal én sem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, ezért elmentem egy multihoz asszisztensnek, csak angol nyelvtudás és Excel kellett hozzá. Persze nem akartam egész életemben ezt csinálni, ezért még akkor elkezdtem egy másik fősulit, munka mellett, levelezőn. Ezzel máris sokkal jobb lett a helyzetem a munkaerő-piacon. Szerintem tanulj még, ha mást nem, nyelvet!
2016. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó: és a sokkal jobb helyzetedben milyen állást sikerült megcsípned az aszisztensi tapasztalattal? no offense komolyan érdekelne! előre is köszi!
2016. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Cégen belül maradtam, és ott léptettek elő pénzügyesnek még a tanulmányaim alatt. Egy másik cégnél 0 tapasztalattal persze sokkal nehezebb lett volna.
2016. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
azta! nem is hittem volna, hogy asszisztensi poziból van lehetőség váltani ilyen formán.. grat neked! innen meg már tapasztalat után akár máshol is lehet próbálkozni
2016. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!