Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A családotok illetve ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családotok illetve ti nyíltabban éltek szóval szabad beszélni a szexről és nem tilos a meztelen test látványa vagy nem láthatjátok egymást meztelenül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélni szabad,szoktunk is,(persze azért disztingválunk,normális keretek között) de nálunk nem szokás meztelenkedni egymás előtt.
2017. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én apámtól tudom mi az a fitymafék szakadás xD Nálunk apa elég szabadon kezeli a dolgokat így gyakran merül föl ilyen téma. Mi "lányok" egymás előtt simán átöltözünk húgom néha bejön dumálni amíg fürdök és bár mi figyelünk hogy apa előtt ne vetkőzzünk az ő lelkét nem zavarja ha ádám kosztümben megy végig a lakáson.
2017. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindig mesztelen vagyok a szobámba, meg a húgom is az ovébe, de az ritka hogy túl messzire mennénk ruha nélkűl.

19/f

2017. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet szexről beszélni de nem mászkáltunk meztelenül egymás előtt a szüleimmel.. 23 L
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi még bem beszélünk a szexről, de símán meztelenül mászkálunk egymás előtt. A WC-zés már zárt ajtók mögött zajlik, de eleinte nem volt ez így, mikor a gyerekünk egész kicsi volt. Akinek volt már kisgyereke, tudja miért.


Aztán mikor kamasz lesz a fiunk, figyelembe vesszük az igényeit. Szeretném, ha nem lenne szégyenlős, és szeretné a saját testét, ahogyan van.

2017. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kötöm az orrukra, ők se az enyémre. ehhez úgy érzem, nincs közük. nem látom őket szerencsére és ők se engem ruha nélkül. nálam eléggé zavaró lenne ez.
2017. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látjuk egymást meztelen.
2017. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látjuk egymást mesztelenü
2017. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyámmal nőttem fel,nem zavart a meztelensége.
2018. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!