Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, férfiak, szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak, szexeltetek már tizen évesen pár évvel idősebb lánnyal/nővel extrém körülmények között? Pl. érdekes helyszín, izgalmas szituáció? Lányok is írhatnak, ha volt nekik ilyen.

Figyelt kérdés

Hogy történt, hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Kort és nemet is írjatok.



2017. márc. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

18 évesen sítáborban voltam sulival (általános iskola és gimi egyben) és az utolsó este egy záró estet tartottunk. 3-an voltunk végzősök és mindenki más gyerek max 12-13 éves volt, így ők korán elmentek aludni, mi pedig maradtunk a szülőkkel, felnőttekkel iszogattunk. Volt minden, pálinka, jäger, rengeteg bor, és ahogy telt az idő kezdtünk lerészegedni, mindenki. A végén már csak 6 an maradtunk lent a társalgóban, mikor én meg egy 30-35 közti anyuka kimentünk cigizni. Mire visszaértünk mindenki eltűnt. Mondtam, hogy elmegyek WC-re aztán szerintem én is felmegyek a szobába. Miután kiléptem a mosdó ajtaján ott állt az anyuka, és megcsókolt. Volt bennünk pia rendesen, így a végén az ő szobájában kötöttünk ki. A gyerek ott aludt, mi pedig a szoba fürdőjében szexeltünk, elég sokáig. Életem egyik meghatározó élménye volt.


21f

2017. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Szép sztori
2017. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nyáron egy tanyán voltunk páran gyerekek és randevúsat játszottunk . én kb 10lehettem a csajszi megy sedülő nagycicis 16 . fogalmam sem volt hogy mit is csinálunk de levetkőztünk a dunna alatt és csókolóztunk, és taperoltuk egymást.. Izgalmas emlék főleg hogy igazából 16 ébes koromig nem is érdekeltek a csajok csak a foci meg a bicajozás
2017. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban a nálam 8 évvel idősebb, gyönyörű fodrásznővel, aki anyukám haját csinálta mindig nálunk. És anyu egyszer elfeledkezett az időpontról....Az "extrémités" az volt, hogy én baromi béna voltam és anyám akármikor megérkezhetett... de nem tette! :) Utána még kaptam tőle pár "leckét". Utána már nem voltam béna :) 46f
2017. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!