Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyszín: Busz. Szituáció:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyszín: Busz. Szituáció: Kiszemelt lány fülében szól a zene. Hogy indítsak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre randiguruk :D
2010. febr. 5. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem szituáció
2010. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hát randiguru nem vagyok :D de talán ülj le mellé ha tudsz :D vagy pl jegyeket bérleteket :D bisztos elneveti magát :D nekem egyszer bejott :D 21/f
2010. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És ordítsak rá? xD Nem hiszem, hogy normál hangerővel meghallaná :D Kicsit népesebb buszon meg egy kicsit furán hatna a dolog :D Azért jó poén lenne, de várok még ötleteket :P
2010. febr. 5. 00:18
 4/23 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz, hogy: Szia! Mit hallgatsz?
2010. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a kedvenc zeném :S:D (remélhetőleg :D)
2010. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy! Persze én pasi vagyok, nem biztos hogy akár más pasi is így gondolja, nemhogy a lányok, de engem rohadtul idegesít ha megszólítanak annak ellenére hogy jól láthatóan jobban érdekel a fülemben szóló zene mint az illető akármilyen hülyesége. Ha beteszem a fülest az egyben egy kopj le jelzés is. Nincs apróm, nem adok cigit, nem térek meg, egyáltalán meg sem hallak, és ha rákényszerítesz hogy mégis észrevegyelek, akkor cseppet sem fogok örülni.
2010. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Böködd meg!
2010. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Legyen a táskádban mindig egy nagyobb aksi, és egy közepes erősítő mp3 lejátszóra kötve.(szigorúan csak és kizárólag Zámbó Jimmy - Szeretlek nagyon c. számával) Ülj a közelébe, majd nyomd meg a play gombot, és szép lassan tekerd fel a volumét, addig amíg nem fordítja a fejét feléd. Ha ezt elérted, akkor volume már elég, és vedd elő a bájosan mosolygós énedet. Más nem is kell, a többi jön magától.


;)

2010. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Telefonodban SMS-be írsz valami frappánsat, és odatartod elé, hogy elolvashassa - rövid legyen, hogy pár mp alatt elolvashassa

(pl: "van kedved beszélgetni?")

2010. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy neki is megakad-e a zene a cd-n a busz rázásától, mert neked ugyanilyen van de az folyton megáll mert leakad az optika, és nem tudod, hogy vigyed-e szervízbe, vagy ez normális.


Segítőkész lesz biztosan mert nem iránta érdeklődsz. :)

2010. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!