Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne gondolkozzak egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne gondolkozzak egész szex közbe? Fiúk ti mit szolnátok ha a barátnőtök így nézne ki?

Figyelt kérdés

Állandóan megállás nélkül kèpes vagyok gondolkodni minden hülyeségen szex közbe, de leginkább azon a fiú mit gondolhat épp rólam és a testemről. Hogy érjem el, hogy ne gondolkozzak közbe csak èlvezzem?



Fiúk ha a barátnőtöknek az egyik kisajka nagyobb mint a másik és ez csak szex közbe derül ki akkor mit szólnátok? Zavarna? Nem undorító? Meg nekem kicsit furán is áll az egész és barnásabb színű is mint máshol a bőröm. Plusz sosem tudom 100%-osra leborotválni, mert ha jónak kéne legyen mindig tök gyorsan elkezd vissza nőni. :/ ha nem 100%-osan sima ott a lány mit szóltok hozzá?

És akkor mi a helyzet ha nem veszi le a melltartóját elöször mert úgy érzi semmi melle nincs? Vagy bugyiban marad mert neki úgy tetszik? Esetleg ha nem engedi elsőre hogy mindenhol megfogd ahol csak akarod?


Kétlek ezekre válaszoljatok.



2017. márc. 14. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak apróságok, ha szerelmes lennék belé, akkor ezeket észre sem venném, hidd el. Mi férfiak se vagyunk olyanok, mint akit egy magazinból húztak elő. 27/f
2017. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

jajj kislány mennyi mindenen aggódsz!

engedd el magad és élvezd az együttlétet!

ne mindenféle hülyeségen járjon az agyad!


24F

2017. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem ezek nem nagyon számítanak. Ami igazán számít, hogy bejössz e a másiknak, érez e irántad, vagy csak szexet akar.Az meg, hogy teljesen sima e vagy sem? Én Pl. nem igazán rajongom a csupasz dolgokért. Más imádja.Ne aggódj ezek miatt vannak ennél jóval fontosabb dolgok egy kapcsolatban.
2017. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A felségemé is ilyen, sose zavart, nem is értem, hogy ezek miért zavarhatnak bárkit is. Aki ezt problémának tartja, az jobb is ha lapátra kerül.
2017. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a pasik is teljesen máshol járnak, pl.


"Egy pár éve készült felmérés szerint a brit férfiak 17 százaléka beismerte, hogy a szex közben is szokott a sportra (feltételezzük jellemzően a focira) gondolni, míg 23 százalékuk azt mondta, simán beáldozna egy randit egy meccs kedvéért."


... de gondolnak még munkára, pénzre, kocsijukra, másik nőre stb. [link]

2017. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

szerintem téged még nem gerjesztettek be igazán és megdugni sem dugtak meg rendesen, különben nem járna máshol az agyad.

Kb annyira hidegen hagy ez amit mondasz, hogy most Soproni vagy Aranyászok sört raksz elém.-

2017. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret valaki, akkor ezek nem számítanak.
2017. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sokat foglalkozol azzal hogy mások mit gondolnak rólad. Gondolom a divatot is követed, és minden egyebet, amitől egy ember birkává válik.

Az összes problémád fake. Csak a fejedben létezik.

Valójában azt fogják utálni, hogy nem létező problémák miatt aggodalmaskodsz és be vagy szarva. A szétálló kisajkak vonzó. A barna punci teljesen átlagos. A szőr teljesen természetes. A vékony nőknek pedig nincs mellük. Szóval, min aggodalmaskodsz?

2017. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kinézeteddel szerintem semmi gond nincs, ezzel az ideges viselkedéssel már annál inkább. Én férfiként arra gondolnék, hogy te nem kívánsz engem igazán, és azért viselkedsz így, és ez elvenné a kedvemet.

De amúgy mindent meg lehet beszélni, ha őszinte, nyílt kapcsolatban vagy a pároddal, akkor nyugodtan elmondhatod neki ezeket, és akkor majd türelmesebb lesz.

2017. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"...Állandóan ... hogy ne gondolkozzak közbe csak èlvezzem"?

nem vagyok gondolat olvasó,nem zavar hogy mindenen jár az agyad.igaziból magára dugásra kelllen gondolni,arra hogy milyen jó a segge,és jó az illata,milyen jó kemény a farka.



Fiúk ha a barátnőtöknek az egyik kisajka nagyobb mint a másik és ez csak szex közbe derül ki akkor mit szólnátok?-semmit.


Zavarna?-ha nagy különbség akkor lehet.

Nem undorító?-ha nem nagy különbség akkor nem.


Meg nekem kicsit furán is áll az egész és barnásabb színű is mint máshol a bőröm. -a többségek is.


Plusz sosem tudom 100%-osra leborotválni, mert ha jónak kéne legyen mindig tök gyorsan elkezd vissza nőni.-van ijen.

ha nem 100%-osan sima ott a lány mit szóltok hozzá?-akkor nem az,egy pici szőr elmegy.


És akkor mi a helyzet ha nem veszi le a melltartóját elöször mert úgy érzi semmi melle nincs?

-olyan nincs,inkább nem dugok vele addig,amig le nem veszi.


Vagy bugyiban marad mert neki úgy tetszik?-és akkor hogy dugunk?


Esetleg ha nem engedi elsőre hogy mindenhol megfogd ahol csak akarod?-olyan már volt,de egy idő után úgyis engedi :)

2017. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!