Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtökkel, aki szűz, már csak a behatolás lenne vissza, de ő meggondolná magát?

Figyelt kérdés

Hogyan fejeznétek be így a dolgot? Hogyan reagálnátok?

Légyszi az olyan, hogy szűzzel nem kezdek, olyan ne válaszoljon, a kérdés nem hozzájuk szól :)



2017. márc. 16. 05:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megcsókolnám és tudatnám vele, hogy nagyon szeretem, azon dolgoznék, hogy ne féljen, tudatosítsam vele, hogy bízhat bennem. Biztos rossz érzés lenne egy picit, talán magamban is keresném a hibát, de nem ezen múlik egy kapcsolat, nem a farkam vezérel.
2017. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Megmondanám neki, hogy ez nem kívánság műsor, szóval fejezze be a hisztit. ☺
2017. márc. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer mondtam nemet hát az akkori páromat nem érdekelte bevarta a faaszt
2017. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Megcsókolnàm és megnyugtatnàm, hogy nincsen semmi baj, de örökké nem lehet vissza táncolni. Amúgy bevallom azért csalódott lennék, de ezért nem hagynám el a baràtnőmet, elvégre szeretem. De ezt 1x esetleg 2x eljátszhatnà velem utàna màr végig csinálnám:D csókolnàm, szívnàm a nyakàt, a punciját nyalnàm, a melleit szopogatnàm, olyan szorosan tapadnàk hozzà, hogy érezném a szívdobbanàsait és közben a farkammal simogatnám a bejàratàt. Onnan màr nincs visszaút.
2017. márc. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csalódott lennék.
2017. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem át ilyet. Legalább 2 éve jártunk már, és többször beszéltünk róla, hogy hogyan meg mikor (mindketten szüzek voltunk). Én nagyon szerettem volna, ő meg félt, bár a vágy benne is megvolt valahol. Annyiszor gondolta meg magát, hogy egy idő után úgy gondoltam, kár is óvszerrel készülnöm, aztán amikor végre rászánta volna magát, az óvszer miatt nem jött össze. Hát eléggé haragudtam magamra, bár lehet, hogy a döntő pillanatban akkor is kihátrált volna. Ettől függetlenül megértő voltam, tudattam, hogy nem emiatt vagyok vele (különben már régen leléptem volna). Vissza is élt ezzel, addig húzta a dolgot, hogy közös 4 évünk alatt mindketten szüzek maradtunk (orál azért rendszeresen volt szerencsére). Aztán jött egy határozottabb pasi, akivel a szakításunk után pár héttel össze is költözött, és utólagos elmondása alapján a szexszel sem vártak sokáig. Olyan hat évembe telt, mire összeszedtem annyira az önbecsülésemet, hogy elhittem, hogy egy nő tőlem is akarhat valamit. Addig szerintem minden más nő homokosnak vagy impotensnek gondolt, mert a legnyilvánvalóbb helyzetekben sem tudtam, mertem lépni, mert egyszerűen bennem volt ez a gát, hogy úgysem engedi majd, ha oda kerülünk.

Szóval nem baj, ha meggondolja magát, de hosszabb távon senkivel nem szabad ilyet játszani, mert lelkileg elég komoly károkat képes okozni.

2017. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

semmit. várok rá ha kell nekem.


kézzel, lábbal kiveri, vagy stb.

2017. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

#2 👍😂😂😂


Tudom hogy ezt külön kérted Kérdező, de én se kezdenék nyafogós kis szüzikével emiatt.

2017. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges töröltetni a kommentemet, leírom újra: Átölelném szorosan, adnék egy szenvedélyes csókot az ajkaira, érezné a kemény répámat a csiklóján, ahogy simizem vele és végül nem bírná megállni, hogy ne csusszanjon be a punciba. :)
2017. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Pedig pont az ilyenek miatt nem kezdek szűzzel. Pláne, hogy már régen nem vagyok kamasz, így aki a korosztályomban még szűz, az extrán körülményes lehet.
2017. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!