Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a barátnőtökkel, aki szűz, már csak a behatolás lenne vissza, de ő meggondolná magát?

Figyelt kérdés

Hogyan fejeznétek be így a dolgot? Hogyan reagálnátok?

Légyszi az olyan, hogy szűzzel nem kezdek, olyan ne válaszoljon, a kérdés nem hozzájuk szól :)



2017. márc. 16. 05:51
1 2
 11/13 Alex Fly ***** válasza:
100%
Hát akkor nem lenne behatolás. Ha nem akarja, akkor tiszteletben tartom ezt a kérést. Majd eljön annak is az ideje.
2017. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Ahogyan írták . . . Nyugtathatnám próbálnám meggyőzni hogy döntsön másképp, ha kell minden ez közt bevetnék. De akárhogy is szeretem a lányt, több alkalommal eljátszva ugyan ezt nem hiszem hogy folytatnánk. Egy kapcsolat lényege a bizalom és az összetartozás, ha Nem képes ezen túl lépni hosszú idő után, akármennyire is szeret én kételkednék az elkötelezettségében, irántam táplált érzelmeiben. Egyszóval nem hinném el hogy igazán szeret.
2017. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy Kérdező te mit szólnál ha a pasid beígérne egy egy hetes luxusutazást Hawaiira, megvan a repjegy szállás és össze is csomagolnál, majd az indulás reggelén kitalálná hogy mégse visz téged?


Na pont ilyen az ha mégsincs szex.

2017. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!