Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire van így rendben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire van így rendben (maszturbáció, orális szex)?

Figyelt kérdés
Páromnak pár perce mondtam, hogy este szeretném majd lesz.pni. Erre ő kijelenti, hogy most nincs kedve (elvileg napok óta fáradt és fáj a feje). Azt tudom, hogy tegnap este maszturbált, de csak ma mondta, hogy tegnap kanos volt. Nem is kezdeményezett tegnap. Mennyire normális az, hogy mert tegnap önkielégített, ma visszautasít? 28 évesek vagyunk, gyerekkel.
2017. márc. 16. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs rendben. Hozzám jöhetnél.
2017. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki. Este mikor alkalmas,akkor menj oda és kezdeményezz. Remélhetőleg nem fogja visszautasítani. :)
2017. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég fura. Ha a párom ilyen ajánlatot tenne, sosem mondanék nemet.
2017. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne egy kis spontaneitás inkább?


Vagy van valami előnye, hogy így előre bejelented ezt?

2017. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam kis kedvcsináló, ezért mondtam neki, mikor megöleltem. Nem úgy direktbe kijelentettem :). Engem addig nem zavarna az, hogy önkielégít, amíg nem megy rá a kettőnk szexualitására. Így azért most nagyon csalódott vagyok. Megmondtam neki, akkor ha rám nincs szüksége, mostantól oldja meg a szexuális életét ahogyan akarja, és én is megoldom a sajátom. Nem fogok vele szexelni. Megsértődtem, tudom, biztos hisztis p.csa vagyok, de ahhoz még túl fiatalok vagyunk, hogy azért mert ő tegnap este csinált valamit egyedül, másnap ne legyen képes szexuális izgalomba jönni. Főleg, hogy az orált szeretni szokta....
2017. márc. 16. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Lanyoknal is van olyan hogy epp nincs kedve. Nemdebar?
2017. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha egy ilyen eset miatt, amikor ráadásul "napok óta fárad és fáj a feje" is, besértődsz, akkor az tényleg gyerekes hisztinek tűnik.
2017. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!