Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itt lévő lányok/nők közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő lányok/nők közül hányan gondolják úgy, hogy AZOKON a napokon ki "kell" elégítenie a pasiját?

Figyelt kérdés
Magyarán ki szokta ezt megtenni úgy, hogy a párja nem is mondja neki, hanem egyszerűen "kötelességének" érzi.

2017. márc. 13. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi van?
2017. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Amikor megvan a bajom?

En ki szoktam elégíteni. Amúgy is minden nap szoktuk csinalni a barátommal. Azokon a napokon csak en dolgozok😁

2017. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam. Bírja ki.
2017. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Én akár mennyire is hangzik betegen, de ha lesz pasim én akkor is fogok vele szexelni.

Ne hogy már csak ő érezze jól magát.

2017. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy gondoltam, hogyha megvan pl 5 napig, akkor nem minden este leszopni(mert nem hiszem h ilyen nő létezne), hanem csak 1-2x az alatt a hét alatt.
2017. márc. 13. 17:21
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Én sokszor alkalmazom a szopást ha nincs kedvem a szexhez így van ez a menstruáció alatt is. Kifejezetten szeretem csinálni így nem teher vagy kötelesség.
2017. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Pedig van ilyen nő, kérdező, sőt. Van aki napi többször is. Nem kötelességből, hanem mert (menstruáció alatt még jobban, mint máskor) kívánja és élvezi.
2017. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Menstruáció alatt teljesen aszexuálissá válok, hagyjon békén mindenféle szexuális dologgal amíg elmúlik. Havonta egy hetet kibír Marok Marcsával. Szerencsére az uram is úgy gondolja, hogy nem a férfi kielégülése körül forog a világ.
2017. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem gondolom azt, hogy van olyan, hogy kell.

Ettől függetlenül attól, mert megvan a havim, még ugyanúgy szexuálisan túlfűtött vagyok, szóval a gyengébb napokon szoktunk szexelni. És nem kötelességből, hanem mert jól esik, elégítem ki olyankor orálisan a páromat, illetve ő is engem (tampont használok).

2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A hormonszintem miatt jobban kívánom a szexet, de úgy nem fair, ha én adok de cserébe semmit nem kapok!

Nagyon rosszul esne és elvenné a kedvemet mindentől jó hosszú időre, szóval nem, nem érzem kötelességemnek.


Milyen jó lenne azt hallani inkább, hogy egyes férfiak "kötelességüknek" érzik figyelmesebbnek lenni a barátnőjükkel és néha azt is, hogy megmasszírozzák a barátnőjük görcsölő hasát.

2017. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!