Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tetovált, piercinges lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetovált, piercinges lányok nyitottabbak lehetnek az anális szexre?

Figyelt kérdés
Szerintetek ebben lehet bármi logika? :D

2017. márc. 17. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Abban van valami amit mondasz, mert aki telerakja magát ilyenekkel, annak nagyobb valószínűséggel tükrözi vissza a természetét, de ez nem feltétlenül igaz minden esetben.
2017. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs igazán összefüggés. Az valószínűbb hogy nyitottabb, és kevésbé konzervatív. De nekem van 3 tetkóm és helix piercingem, még sem vagyok vevő az análra.
2017. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy valakinek van test ékszerek vagy tetoválása még nem vonza magával azt hogy anál akrobata.. Van olyan ismerősöm aki tele van tetkóval PC-vel és Tabu a seggbekuki. 23 L
2017. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Talán csak annyi az összefüggés, hogy bevállalósabbak a tetkós piercinges extrém lányok.
2017. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

NINCS.

Tetkós, piercinges lány vagyok, a $egglyukam nem bejárat.

2017. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem is azt mondom, hogy ez törvényszerű lenne... Csak pl. az osztályomban is van 2 tetovált, piercinges lány akik enyhén szólva könnyűvérűek, ha valaki nem nagyon gáz vagy elhanyagolt akkor annak szinte biztos van esélye náluk.

De nem ítélem el Őket vagy valami, miért ne érezhetnék jól magukat.


Én csak elgondolkodtam, hogy vajon az ilyen típusú csajok bevállalósabbak e a szexben nagyáltalánosságban.

2017. márc. 17. 11:30
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Akkor te miert nem mozdulsz rajuk? Miert csak a nyalad csorgatod?
2017. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Én a tetoválásaim és a piercingjeim előtt is nyitott voltam màr a popósexre 😀
2017. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

én például nem engedném. senkinek sose.

ez egy nagyon buta sztereotípia szerintem.

2017. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nemhinném. Múltkor (lassan 1 éve :D) épp egy ilyen csaj volt a leginkább kikelve ellene társaságban.
2017. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!