Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz Fiúk! Fontos, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz Fiúk! Fontos, hogy a szerelmetekkel veszítsétek el a szüzességetek? /L

Figyelt kérdés
Fontos,hogy a szeretett lánnyal történjen az első aktus? Hány évesen akarjátok elveszíteni? Mostani korotokat ís írjátok le!

2017. márc. 18. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Számomra igen! minél hamarabb szeretném elveszteni. Most 26 vagyok.
2017. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
A fiúknak általában tök mindegy, csak jöjjön már valaki, az isten ba552a meg! Aki mást mond, az erényt akar kovácsolni a sikertelenségéből.
2017. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül!
2017. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Egy rámenősebb csajt simán bevállalnék akármikor pl, de nem szoktam annyira agresszívan próbálkozni.

19/f

2017. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31 évesen azt mondom, hogy nem feltétlenül, de azért nem árt, ha bejön a csaj.
2017. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majdnem 30 évesen nem érdekelt, egyéjszakás kaland keretein belül vesztettem el.
2017. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én a 15 évvel idősebb szomszédnőmmel veszítettem el, szóval nem volt fontos :D

21f

2017. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején fontos volt és így is történt. De azt hozzáteszem, hogy ha úgy alakult volna, gondolkodás nélkül bárkivel... :)

39F

2017. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt fontos szerelemből történjen meg az első. Ráadásul a férfiak többsége úgy van bedrótozva, hogy az aktus után lesz valóban szerelmes. A hódítás, a vágy tárgyának megszerzése csak kihívás, amivel az egészséges lelkű férfiak többsége a saját jól felfogott érdekében felhagy egy bizonyos idő után, ha nem ér célt vagy kap számára érthető pozitív visszajelzést. Ugyanis a férfinak szüksége van a testi kapcsolatra ahhoz egy számára vonzónak tartott nővel, hogy magabiztosnak és teljesnek érezhesse magát. Hacsak nem a saját döntése, vagy valami betegség miatt kényszerül arra, hogy mellőzze a testi örömöket, abba gyorsan belefásul és vagy betegesen elkezdi hajszolni a nőket vagy egyszerűen nem fog senkit csak nagyon nehezen beengedni az életébe, így egy bizonyos idő elteltével egyre kisebb esélye lesz arra, hogy tényleg olyan partnerrel létesítsen testi kapcsolatot, aki iránt valójában is érez valamit az előtt, hogy ágyba bújna vele.


44F

2017. márc. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fontos a vonzalom, a vágy! De ez nem mindig a szerelem. Azzal, aki viszont kicsit sem tetszik. Én nem tudnék szexelni…
2017. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!