Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vehetném rá a popószexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a popószexre?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy engem meglehetősen izgat az anál szex. Kimondottan szeretem. Barátnőmet azonban még nem sikerült erre rávennem, noha nem is vagyok erőszakos, de többször említésre került már.

Állítása szerint nem bírja, meg nem is szeretné. Ez egyértelmű. De mégis... hogyan érhetnék célba? Esetleg vegyek először 1-2 eszközt, aztán hátha mégis kialakul?



2017. márc. 19. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, vegyél egy kb. olyan méretű felcsatolható péniszt, mint a sajátod, sok síkosítót, és kezdd el tágítani magadat az első akció előtt.
2017. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőd hogyan tudna rávenni téged arra, hogy mondjuk leszopj egy pasit?
2017. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Beszelgess vele az élményeiről, hátha csak a rossz tapasztalat miatt nem szeretné - ezen lehet h lehet változtatni. De az a valószínűbb h nem.
2017. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Régebben az én barátnőm is tiltakozott ellene. Szex közben mindig óvatosan az ánuszához nyúltam, csak óvatosan simogattam. Kb. 1-2 hónap alatt sikerült elérnem, h. egy ujjpercem már az ánuszában volt. Egyszer csak azt vettem észre, h. Ő tette oda a kezem, akkor kezdtem bátrabb lenni. Egy idő után Ő hozta szóba, h. ki szeretné próbálni.

Légy nagyon gyengéd, ez egy rendkívül hosszú folyamat, de célba érhetsz...

35/F

2017. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Vegyetek egy kb. akkora dildót, amekkora a te farkad, és a barátnőd dugjon meg vele téged. Így látni fogja, hogy nem kell félnie tőle. Mondjuk az is igaz, hogy neked van ott prosztatád, emiatt élvezni fogod, míg a barátnőmnek nincs semmi, amitől élvezhették.


De komolyan, miért akarsz ráerőltetni valamit, amit ő nem akar?? Ennyire nem bírod tiszteletben tartani? Ennyire nem bírsz vigyázni a barátnőddel? Ennyire nem szereted? Ha az anál fontosabb neked, mint a barátnőd, akkor szakíts vele, és keress egy csajt, aki erre gerjed.

2017. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Téged Rá lehet venni olyanra amit nem szeretnél? El zárkózol tőle sőt még taszít? Na ugye hogy nem. Akkor miért erölteted? 23 L
2017. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

#5-ös és #6-os: Ez nem erőltetés! Félreértitek a kérdezőt, akinek vannak vágyai, amiket szeretne megélni. Amit -- helyesen -- megbeszél a barátnőjével.

Visszakérdezek: szerintetek azok a nők, akik kimondottan szeretik és kívánják az anális szexet mind "betegek"?

35/F

2017. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem betegek De ne akarja már rá venni olyanra a párját amit nem akar nem bír hisz ezt meg is mondta akkor miért nem tartja tiszteletben azt hogy Nem!
2017. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Két pofon, mindenre jó.
2017. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
4/9 jót ír. Én most nőként írok ide,nem tudom,hogy a te barátnődnek volt e előtted valamilyen rossz élménye ezzel kapcsolatban. De én is úgy gondolom,hogy szex közben csak simogasd az ujjaddal a fenekét,semmiképpen ne akarj benyúlni először. És ha tetszik neki a simogatás akkor lassan,fokozatosan izgathatod az ujjaddal. Persze ezt nem 1 szex alatt gondolom,hanem ahogy a 4es is írja,hónapok alatt. Vagyus inkább attól függ,hogy a barátnőd mit szól ehhez. Ha még a simogatást , egy ujjat sem akarja,akkor ne erőltesd rá.
2017. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!