Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vehetném rá a popószexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a popószexre?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy engem meglehetősen izgat az anál szex. Kimondottan szeretem. Barátnőmet azonban még nem sikerült erre rávennem, noha nem is vagyok erőszakos, de többször említésre került már.

Állítása szerint nem bírja, meg nem is szeretné. Ez egyértelmű. De mégis... hogyan érhetnék célba? Esetleg vegyek először 1-2 eszközt, aztán hátha mégis kialakul?



2017. márc. 19. 07:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy már írták, az ujjaddal simogasd, izgasd a fenekét. Esetleg, ha eljutsz odáig, a nyelveddel is csinálhatod. Ez hosszú hónapokig tarthat, de ha tiltakozik, akkor hagyd!
2017. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy! Általános iskola óta szajkózzák mindenkinek hogy a szex első szabálya:"A nem az nem!"

Fogadd el! Ne legyél erőszakos!

2017. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
69%

Először én is nagyon tartózkodtam a dologtól, de mivel a páromat nagyon felizgatta, ezért engedtem a dolognak, és az a helyzet, hogy kifejezetten meg is szerettem :)

Először csak nyalogatott ott, hogy megszokjam az érzést, majd lassan először csak egy ujjal izgatta, aztán elmentünk így 3-ig, ezután már jöhetett rendesen.

Fontos, hogy ne siettesd őt, finoman vezessétek fel a dolgot, mert ha először rosszul sikerül, talán soha többé nem akarja majd!

2017. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

"ha először rosszul sikerül, talán soha többé nem akarja majd"


A leírtak alapján ezen már túl van.

2017. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az építő jellegű kommenteket köszönöm, a többi használhatatlanra meg nem tudok mit reagálni. Mindez egy feltevés, egy gondolat leírva. Mondjuk 1-2 hsz-en jót mosolyogtam. Arra jó volt.


Igen, valószínű a rossz tapasztalat. Tehát bocs, hogy én tapintatos vagyok.

2017. márc. 19. 18:20
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Cincáljátok szét szegény srácot, mert normálisan próbálja elérni a vágya beteljesülését és nem erőszakosan csinálja. Gyerünk nők öljünk meg valakit, mert análisan szeretné. 1000%, hogy egy állat és rojtosra akarja erőszakolni egy nő popsiját... pls
2017. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!