Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 32 éves férfinak nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 éves férfinak nagyon jól kell kinéznie, hogy esélye legyen a huszonéves lányoknál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felcsípni egyet ,aztán kiderül.
2017. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Elég ha van egy új Porschéd.
2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevésbé kell jól kinéznie, mint egy huszonéves srácnak ahhoz, hogy esélye legyen a huszonéves lányoknál.

Ha igényes vagy, adsz magadra, és hordozod azokat a jegyeket, ami 30 fölött átlagos, akkor szerintem több esélyed van, mintha huszonéves lennél.

2017. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a normális gondolkodású lányoknál nem a külsőd az elsődleges. Persze azért az ápoltság fontos, de pl a kigyúrtság,divatmajomság nem. A pénz sem fontos. (Most nem azokról a lányokról beszélek,akik csak felvágásból meg a pénz miatt lennének idősebb férfival.)

Pont 32 éves volt a párom ,mikor megismertem,én meg 21. Első ránézésre nem volt az ideálom,de azért tetszett 3s szimpatikus is volt.Amint elkezdtünk beszélgetni,rájöttem,hogy hasonló az érdeklődésünk,a hobbink,kb ugyanazokat szeretjük csinálni. Megfogott a személyisége és már egyre jobban tetszett a külseje is. (kb már 2 hónapja voltunk együtt mikor először láttam rendes ruhában,mert addig csak a munkahelyén találkoztunk munkásruhában,szaros gumicsizmában 😂)Ez másfél éve volt,azóta boldogan élünk együtt. Azt egész biztosan nem lehet mondani,hogy a pénzéért vagyok vele,mert egyáltalán nem gazdag,átlagfizetése van,ahogy nekem is.

2017. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira néz ki jól mint egy 22-23 éves, én azidősebbet választanám. Érettebb, tapasztaltabb, nem kisfiú már. Persze a huszonévesek kozott is van olyan, aki már érett, de az ritkább.

Szóval szerintem, a belső és a gondolkodás sokkal fontosabb ebben az esetben, de persze azért fontos az ápolt és igényes megjelenés is.:)

21/L

2017. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy 32 éves férfihez ezerszer jobban illik pl egy 25 éves nő, mint egy 32 éves nő.


Nemcsak esélyed van, de ha alapból sokszor még jobban jársz velük.

2017. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, alapesetben sem, ha meg épp kicsit pénzesebb az átlagosnál, akkor akár minden hétvégére más csajjal is ágyba bújhat.
2017. márc. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg jó sok pénzének meg szép új autójának(nem Opel meg Suzuki)meg szép nagy házának is kell lenni.
2017. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már az autó is elég.


Egyszer történt egy bevásárlóközpont parkolójában, hogy két körülbelül két 16-18 közötti csaj jött oda hozzám, és megkérdezték, hogy nincs-e kedvem egy kávéra meghívni őket, meg picit lazítani...


Aztán nem is úgy néztek ki mint a hivatásosak ( Vicces is lett volna ilyen korban ), még csak nem is kisebbségi tagok voltak...


Az se zavarta őket, hogy bő egy tizessel voltam idősebb... lehet igent kellett volna mondanom, aztán lett volna egy kellemes napom/estém csak valahogy akkor épp győztek az " észérvek ", hogy mégse kéne két ilyen korú csajjal szórakozni.

Bár van egy sejtésem, hogy utána próbálkoztak másnál is, és valószínűleg sikerrel jártak. Szóval meglepődni nem lepődök meg a dolgokon. Vannak olyan lányok, akiknél ha már csak sejtik, hogy van pénzed, akkor rögtön próbálkoznak.

2017. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Pont most töltöttem a huszat. :D Eddig a legidősebb partnerem 26 volt, az is alkalmi és azt is öregnek éreztem magamhoz képest. Lehet, hogy ez az "ideális", meg van ez a "fiúk később érnek" duma, én akkor is jobban szeretek velem egykorúakkal randizni. A barátom 23, ezt érzem a felső határnak. Függetlenül külsőtől, anyagi helyzettől, nálam egyébként sem ezek számítanak. Érett, nőies nő vagyok, akár már anyaságra készen, mégsem akarok idősebb pasit, nincs apakomplexusom. Szóval nálam esélytelen volna.
2017. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!