Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti kibírnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kibírnátok a barátnőtök kedvéért egy hétig orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy fogadásunk a barátommal :) aminek az lett az eredménye h ő 1 hétig nem élvezhet el én viszont ahányszor csak akarok..


jófej volt és betartotta :) a hét elején csak izgatottabb volt az átlagnál, aztán kicsit feszült, de ezen sikerült túllendülni és a hétvége már egyenesen szuper volt, olyanokat mondott h szerinte ugyanolyan kielégítő neki ha én élvezek el, folyton kényeztetett meg másban is figyelmesebb lett (házimunka, stb még virágot is hozott :)). aztán h letelt az 1 hét az orgazmusa sokkal durvább volt mint máskor, ő azt mondta még sose volt ilyen erőteljes


utána teljesen beindult mondta h ilyesmit csinálhatunk máskor is..


de aztán most h rákérdeztem azt mondta igen, jó lenne, de nem a jövő héten, hanem majd... kicsit szomorú lettem mondjuk


persze kicsit önzőnek érzem magam úgyhogy nem akarom erőltetni.. de úgy érzem mindkettőnknek jó lenne néha, ha ő 1 hétre megtartóztatná magát.. hiányzik az őrült vágyódás, amit láttam rajta..


2017. márc. 19. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kibírnám, nem is kéne feltétlen a barátnőm kedvéért, lehet simán önmegtartóztatás is, nincs abban semmi.
2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben megtennem en is :) de nagyon neezen mert fuggo vagyok ...(szex)

Lefekszem baratnommel este megyunk mondjuk egy 3loveses menetet az biztos h ha hazaerek meg kiverem magamnak otthon ...

2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán. Tetszene az ötlet. Persze nem túl gyakran:D
2017. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
néha biztosan jó, de értsd meg őt is, hogy neki milyen nehéz tartóztatnia magát, miközben téged folyamatosan kielégít. kicsit önzőnek hangzik a te álláspontod.
2017. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az a baj az nálam felborítana mindent :D


sokszor azért csinálom, mert ez a természetes altató módszerem, ha nagyon felpörgök és 2 körül nem tudok aludni ezzel fárasztom le magam (hiperaktív vagyok)

és ugye akkor mással kellene lefoglalnom magam, ami vagy játék, vagy film, vagy tanulás, vagy programozás..... lenne amik felpörgetnek, vagy vágyódást ébresztenek bennem a folytatásra és nem lennék fáradt :S


de ha megkérne erre a barátnőm, akkor közösen csináljuk végig az 1 hetet :D

és nem lehet direktbe ingerelni a másikat! ez fontos!


am 1 hónap volt a rekordom amit magamtól tartottam meg, tehát 1 hónapig nem csináltam

de máskor nem csinálnék ilyet, mert akkor megváltozik a cucc és az nem olyan kellemes számomra...


24F

2017. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és még valami, 1 hét orgazmus nélküliség után lehet nem menne a 1.5-2 órás menet :D szóval valamit valamiért :)


24F

2017. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. :) Utána biztos, hogy én is nagyobbat élveznék, főleg ha hét közben máshogy, de kielégítem a barátnőmet.

Szerintem ezzel a nagy többség így van. :) Mármint utóbbival.

2017. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer megtenném ha szeretné. De utána 2napig szétdugnám az összes lyukát.
2017. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!