Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel 1 és fél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 és fél éve vagyunk együtt sexeltünk de most olyan nagyokat nyögött úgymond hogy hallotta az egész utca korábban is szokott de nem ekkorákat most miért?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzá teszem nem volt most itthon senki lehet ezért ? :D 19f.
2017. márc. 20. 12:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet elengedte magát, vagy csak jobban élvezte :P

majd próbáld ki megint hosszú előjáték után ugyanabban a pózban nagyjából ugyanazt a technikát, hogy mit szól hozzá :P

de am megkérdezheted tőle is :) ő tudja :)


24F

2017. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

én akkor nyögök nagyon hangosan ha hatalmasat élvezek vagy ha kérdés nélkül másik lyukba teszik :)

N

2017. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

örülj! :)


Én kb 8 éve vagyok együtt párommal, mindig is jó volt a szex, persze első évben nem sikerült annyiszor elsülnie mint ma, mert még nem hangolódtunk egymásra, de nálam is kb 3.-4. évben volt az, hogy kezdett "hangos" lenni szex terén. Az elején én is meglepődtem, hatalmas is volt az orgazmusa, olyankor próbálgattunk ki vibrátorokat is és különböző technikákat, szóval tudom, hogy nagyobb volt neki.

Amit akarok mondani, hogy ma már ha orgazmusa van elég ritka amikor "halk". És én ezt nem bánom:) Megszoktuk

2017. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hannibalking ***** válasza:
De ezt miért nem tőle kérdezed? A szex nem csak reszelés meg orgazmus hanem kommunikáció is. Egyáltalán nem ciki elbeszélgetni erről. Ez is hozza tartozik a megismeréshez és a megtapasztaláshoz. Nem értem miért ekkora mumus beszélgetni a szexről előtte vagy utána.
2017. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!