Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha valamilyen pasitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha valamilyen pasitól nem szeretnétek semmit akkor miért vagytok féltékenyek ha más lánnyal van?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

A feleségem is anno, akkor kezdett el érdeklődni jobban felém, amikor kezdtem belefáradni a probálkozásba vele kapcsolatban, és mással kezdtem el randizni. Szeretik a nők ezt a függést, és nem jó ha veszélyben érzik.


A válaszommal most persze csak a kérdésedre erősítettem rá. Egy hölgy az jobban megválaszolja talán.

2017. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a "valamilyen" pasi? :D
2017. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beteges birtoklási vágy, mert bár nem kell, de "nehogy másé legyen".

#1: Sok boldogságot kívánok, bár nekem nem kéne olyan nő, aki mindaddig rám se hederít, ameddig bármit megtennék érte.

2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

EGO, vagyis hiába "nem akarok tőle semmit" az a másik nehogymár jobb legyen nálam, akkor is értem teperjen.


Nem kell lepontozni, én nem ilyen vagyok, nekem ha valaki nem kell, akkor ott még örülök is ha talál mást. Aki kell annak meg nem húzom az agyát

2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sérti az egojukat.
2017. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd azt, akinél ezt tapasztaltad.


Én ugyanúgy vagyok, mint a 4. hozzászóló, inkább pont örülök, ha mást talál, akinek nem tudom viszonozni a vonzalmát.

2017. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megfigyeltem, hogy sok csaj tartaléknak tart pasikat. Ha az általuk kívánt pasival mégse jön össze akkor legyen B terv. Azt nem szeretik amikor a B terv megunja a várakozást és talál mást, akinél ő az első.
2017. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogy vannak vele,de ha én egy pasitól nem akarok semmit,akkor nagy ívben leszarom,hogy másokkal van. Sőt,örülök is neki,hogy talált valakit és nem engem zaklat.

22L

2017. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!