Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Finomabb érzés egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finomabb érzés egy férfinek ha a nőbe análisan hatol be, vagy csak a tudat hogy hátulról hatol be - izgatja a férfiakat ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szorosabb a popsi és hát a tudat, hogy ez nem szokványos, ez valami extra.
2017. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

A punci jobb. Feszes, nedves, forró. Minden tekintetben kellemesebb hely a farkamnak.

Az anális szex ellenben nem mindenkinél alap. Bár már eléggé általános és elfogadott, de még mindig van egy enyhe tabu érzés, egy tiltott gyümölcs hatása, másrészt amelyik lány ezt megadja annál a pasik szeretik ezt többek közt a feltétlen bizalom a szeretet az odaadás jeleként is értelmezni. Pedig mindezek enélkül is megvalósulnak, de mégis, van aki úgy értelmezi, hogy aki ezt megengedi az már igazán bensőséges viszonyt ápolhat.

Minden esetre a tudat, hogy olyan helyen járok ahol nem mindenki, ami más, ami új, az felpörget és izgatóvá teszi magát az anális szexet. De fizikális érzésre, kb. ugyanaz, sőt, nem is olyan nedves, nem feszes (csak a bejárat!), és nem is annyival jobb. Csak fejben.

2017. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

lovagló pózban is lehet análisan közösülni...


nem tudom másoknál, hogy van, mi izgató...

magam nevében tudok írni:

izgató a tudat, az érzés is...

mondjuk nekem egy gyerekkoromban hallott beszélgetés miatt izgatóbb


24F

2017. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem érzésre egyáltalán nem egy nagy szám, de a tudat, hogy a csaj megengedi, a tabu érzése teszi olyan izgatóvá.
2017. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Én egyáltalán nem rajongok érte.

F.

2017. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
2017. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az. A segg a jövő pinája. Ez van, fogadd el! És vásárolj be bőségesen síkosítóból!
2017. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Másabb, mindkét lyukat imádom kitömni.
2017. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Én pl nem vagyok nagy anál párti...

39f

2017. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Más más érzés de ugyan olyan finom mintha punciba lennék plusz még a tudat és így fantasztikus érzés!
2017. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!