Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan telt az eddigi legrossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan telt az eddigi legrosszabb szexuális élményed?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az volt a legrosszabb, amikor a kiszemelt igényesnek kinéző szép lány egy buliban épp az ágyamba került. Kibontottam, mint kisgyerek az ajándékot karácsonykor és olyan szag csapott meg, mintha egy dögkúton lettem volna. Lehet előttem is valaki már használta a csajt vagy a fene tudja, de visszacsomagoltam az egészet úgy, ahogy van. Mondjuk csak a nunija volt szagos, amúgy elég igényesnek nézett ki! Leszopattam gyorsan a biztonság kedvéért, aztán elmenekültem a helyszínről.
2017. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
El maradt a finálé az én részemre. 23 L
2017. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ramone ***** válasza:
69%
Olyan rosszul orálozott a lány hogy fel sem állt tőle... Kínos volt és inkább hagytam a fenébe az egészet
2017. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Egy hájasabb, kövérebb lánnyal voltam, aki ruhában még nem is tűnt annyira kövérnek. A csöcsei is nagyon lógósak voltak.


Szex előtt közösen fürödtünk, aztán szexeltünk. Viszont már szinte egyből elkezdett izzadni és ráadásul büdösen. Tucatnyi lánnyal voltam már, ducibbal is, egy hosszú menet engem is meg tud izzasztani, de ilyet nem láttam még.


Már szex közben félig lelankadtam és alig bírtam elmenni.

2017. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Összejöttem egy 40 éves pasival,persze nem vonzódtam hozzá,csak a pénzéért voltam vele.Addig még el is ment úgy-ahogy míg szexre nem került a sor,de akkkor. Alapból nem izgultam rá mivel nem volt már jóképű,és zavart,hogy őszül meg közelről tele volt apró ráncokkal.Aztán a teljesítményben sem remekelt,kapkodott össze-vissza,alig volt előjáték,aztán 10-15 perc és vége,nem bírta tovább.Azt sem jól csinálta,egyszer alig éreztem valamit,aztán túl durva volt.Ráadásul nem volt elég kemény.Sem a farka,sem a teste.Ruhában nem látszott,hogy ennyire meg vannak löttyedve az izmai.És úgy lihegett közben a nagy semmitől,mintha egy hú de kemény menet lenne.Szakítottam is vele másnap,a fancba a pénzével.Szóval szörnyű volt,soha többé idősebb pasival.Egy fiatal srác ezerszer jobban teljesít,és vonzóbb is.

23/L

2017. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A pasi előadta, hogy ő micsoda féktelen szex-démon, és neki az az első, hogy a nőnek jó legyen. Kb. 1,5 perc előjáték után berakta, két mozdulat után elsült, majd befordult a sarokba és fingva horkolva aludt el. Gyorsan leléptem mielőtt felébredt volna...
2017. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nővel voltam aki előttem évekig nem volt senkivel így nem is ápolta magát azon a helyen és a gyakorlatból is kijött, menet közben alig vártam a végét
2017. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Kicsi volt a pasi farka...Mikor már lekerült róla a boxer akkor kezdtem el magyarázkodni,hogy igazából van barátom meg hogy csak sokat ittam. Marha kínos volt.

20/L

2017. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Annyira unalmas volt, hogy bealudtam kozben. 18/l
2017. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jókat nevetek jöhet még! :D
2017. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!