Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz szerintetek a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerintetek a következő mondat? "A változatosság gyönyörködtet. "

Figyelt kérdés
-Gondolok itt elsősorban (mert magam is az vagyok) a heteroszexuálisokra. Megfordul-e a fejetekben, esetleg meg is lépitek, hogy "kitekintetek" belőle, akár kalandvágyból, vagy bármi más indokot találva? Legyetek házastársi kapcsolatban, vagy eljegyezettek, barát/barátnő kapcsolatban, esetleg barátság extrákkal kapcsolatban... Ki mennyire kívánkozik "kitekinteni", akár csak alkalomszerűen ezekből? Merthogy ugye azt is mondják, "idegen hüvely élezi a kardot"... Örülök, ha írtok kort, nemet is, ha gondoljátok lehet privátot is küldeni. Jómagam középkorú pasi vagyok.
2017. márc. 22. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz, tizenévesen bennem is túltengtek a hormonok, aztán mindenkit megkívántam és kerestem a lehetőségeket a kalandra.

Végül összejöttem egy fantasztikus lánnyal, aki annyira brutálisan kielégíti minden vágyamat, hogy nem vágyom semmi másra. Ugyanazzal a lánnyal ha kell bevezetünk változatosságot, helyszínt, szerepjátékot, stb és hiába "ugyanaz a hüvely", nem kívánok senki mást.


Ez a vonzalom függ attól is, hogy te mennyire dolgozol magadban azon a vonzalmon (a szerelem igazából önhipnózis), illetve hogy mennyire dolgozik a másik azon, hogy levegyen a lábáról.


Ha kapcsolatban vagy, és egy idő után elunod magad, akkor rés van a pajzsodon amit se kívülről (a barátnőd tesz érte, és nem csak úgy "van" melletted)

se belülről nincs javítva (állandóan mással fantáziálsz akkor egyre jobban kikapcsolsz a nőd felé).


Magamnál ezt így figyeltem meg. De persze mindig vannak kivételek.

2017. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál... :)
2017. márc. 22. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ásd el magad kisfiam.
2017. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert?

Egy kérdést tettem csak fel.

2017. márc. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!