Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos egy egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy egészséges nő életében a rendszeres / kielégító szex?

Figyelt kérdés
Mit tennél meg érte, hogy megkapd, ha nem kapod meg ? Elképzelhetőnek tartod-e a mindennapi életedet nélküle ? (Csak egészséges, felnőtt nők válasza érdekel. Tudom, hogy csomóan fognak most belémkötni férfiak, ám tegyék csak.)

2017. márc. 22. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem fontos. A nők jelentős része nem akar kielégülni, inkább csak a párkapcsolat, szerelem kell nekik. De vannak kivételek.
2017. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek más az étvágya. Inkább az a fontos, hogy mindenki elégedett legyen, nem az, hogy napi kétszer biztosan. Mert aki csak heti kétszer csinálná, annak meg az nem lenne jó. Szóval mindenkinek akkor, ha igénye szerint nem kevesli az "adagot".
2017. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem birnam szex nelkul az tuti. Sztem fontos, a mennyiseg valtozo, ezt sok minden befolyasolja, de mindenkepp fontos resze egx kapcsolatnak. 30n
2017. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudok lenni nélküle is de ha nagyon kívánnám és nincs pasim akkor keresek szexpartnert. De a legutolsó az lenne hogy keresnék egy férfi prostit. 23 L
2017. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos

Ha nem kapom meg akkor lelkileg nem vagyok okes

Ha parom van nyuzom ha mem akarja akkor szereto

ha nincs akkor szexkapcsi

De a heti 2 minimum kell

43N

2017. márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Mivel én nagy étvágyú Nő vagyok, így nekem sok kell. Ha van rá lehetőségem, akkor reggel-este. Ha nincs akkor elég egyszer egy nap. De az legyen a minimum. De menzesz alatt a falat kaparom, annyira hiányzik.


Ha pedig van lehetőségünk -mondjuk vasárnap-, szívesen meztelenkedünk egész nap. Szerencsére a párom kellő potenciával rendelkezik, és nyitott a játékokra is.

2017. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

habár pasi vagyok:

fontos, látom páromon.

Természetesen nem kívánják annyit mint a pasik, viszont ég és föld egy olyan lány aki azért hetente szexel egy jót mint egy lány akinek nincs kapcsolata és nagyon ki van éhezve.

A bxszatlan kifejezést nem hiába szokták használni, mert néhány nőre tényleg rá férni egy kiadós szex. Ez persze pasikra is igaz.


A kiegyensúlyozott szex kiegyensúlyozott életet is hoz. Természetesen egy futó kaland nem igazán elégíti ki az embert, max levezet egy adag stresszt.

2017. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy elég hosszú időszak az életemben, amikor nem volt. Belementem egy egyéjszakásba, de megbántam. Rájöttem, hogy nem a szex, hanem az érzelmekkel teli szeretkezés a fontos számomra.
2017. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"természetesen nem kívánják annyit mint a pasik"???

Inkább fordítva, sokkal többet kívántam, mint bármelyik eddigi partnereim adni tudtak.

Ahogy a játékok, perverziók, segédeszközök felé is én voltam nyitott.

Nem régen találtam egy megfelelő partnert, és nagyon élvezem!

2017. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolút egyén- és kapcsolatfüggő!

Én volt, hogy napi szinten megkívántam (akár többször is).

Majd évekig(!) szünetet tartottam ugyanabban a kapcsolatban!

Szerintem nekünk nőknek általában nagyobb szükségünk van a megfelelő kommunikációra, az érzelmi biztonságra és a harmóniára a jó szexuális kapcsolathoz.

Ha pl. bármi miatt megromlik a kapcsolat, nem működik megfelelően a kommunikáció, valami tüske marad bennünk, akkor az utolsó amivel foglalkozni akarunk az a libidónk!

A férfi már nem is olyan vonzó számunkra.

Ugyanez a helyzet a kisgyermekes családoknál, ahol a nők érthető módon ingerlékenyebbek, fáradtabbak az átlagnál és a prioritások kissé megváltoznak, mivel maguk és párjuk öröme nem lehet előrébb mint a gyermekek ellátása, nevelése.

Nem beszélve a rengeteg testi-lelki energiáról, amit ez ígényel.

Jó esetben idővel javul a helyzet az idő múlásával, ha a kapcsolat kibírja a kezdeti nehéz időszakot.

Valójában mindannyian másak vagyunk és ez nem mindenkire igaz, de jó pár hölgy ismerősöm vélekedik hasonlóan a dologról.

2021. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!