Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó tudom, hogy nem egészséges,...

Jó tudom, hogy nem egészséges, de higgyétek el hogy nagyon fontos lefogynom 1 hónap alatt 10 kilogrammot. Tudnátok adni nekem jó tanácsokat? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi a gúnyos, haszontalan válaszokra.
2017. jan. 13. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél olyan keveset, hogy még éppen ne legyél rosszul! Jó sok izmot fogsz veszíteni.
2017. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Versenyre fogytam két hét alatt 8 kilót, borzasztó volt. Csak és kizárólag éheztetéssel, vízhajtással, stb volt megoldható. Akkor fontosnak tartottam beleférni a versenysúlyba, ma már nem vállalnám be semmi pénzért.

Nem tudom mi lehet rá az indokod, de ha egy csini ruhába kell beleférned, inkább vegyél nagyobbat.

2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon fontos lenne nem vártál volna addig,hogy már csak egy hónapod legyen.


Amúgy meg ha 120 kg vagy akkor simán lefogysz 10 kg-ot egy hónap alatt,ha csak mondjuk 70 akkor ha meggebetsz akkor sem biztos,hogy sikerül.

Egyél olyan keveset amennyit csak bírsz,ahogy az első mondta.

2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hogyan lenne egy tanacs jo, ha az egeszsegedet veszelyezteti?


A legjobb tanacs amit adhatunk az ugy szol hogy ne egy honap alatt akarj lefogyni ennyit.

2017. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj jönnek a szalagavatók és a hozzájuk tartozó kérdések :D

Igyál sok vizet és járj el futni naponta 2x.

2017. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön a szalagavató jutott eszembe, ahogy megláttam ezt a kérdést. :D De azok még februárban is tartanak??
2017. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gúnyból, hanem puszta kedvességből és figyelmességből: ne akarj egy hónap alatt 10 kilót leadni. Nem fog sikerülni. Ha valahogy mégis, akkor pokoli rosszul lehetsz, talán kórházban töltöd a szalagavatód estéjét (már ha ilyesmiről van szó)
2017. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szallagavatóról van szó, egy verseny miatt kell le fogynom, és sajnos pár napja tudtam meg, hogy részt vehetek a következő fordulón és ezért feltétlenül muszáj vagyok annyit fogyni. Amikor az előző forduló volt 10 kg-mal kevesebb voltam.
2017. jan. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!